Avatar użytkownika

Pińkowski artist

1
patron
50 
miesięcznie
50 
łącznie
1
patron
50 zł 50 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Otrzymasz grafikę z ilustratora w formacie 15cm x 15cm w jpg.(digital) drogą @. Format: 15 cm x 15 cm, tematyka: Polska natura. Logo w tle. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :)
8 zł miesięcznie
Otrzymasz grafikę z ilustratora w formacie 20cm x 20 cm w jpg. (digital)Drogą @. motyw: gatunek zwierzaka występującego na terenie Polski wraz z nazwą gatunku . Praca będzie miała logo w tle.

Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
15 zł miesięcznie
Otrzymasz grafikę z ilustatora w formacie 5 cm x 20cm jpg digital, motywem będzie wybrany przeze mnie cytat- sentencja z grafiką tematyczną. Zakładka będzie popieczętowana logiem w tle. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
30 zł miesięcznie
Otrzymasz grafikę z photoshopa w formacie a4 w jpg-digital, którą będziesz mógł sam/a wydrukować i wypełnić kolorami jakie tylko uważasz ;-) Taka rysowanko-malowankaJestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
50 zł miesięcznie
Otrzymasz ode mnie grafikę, która będzie wskazana w opisie po przelewie lub @/social media. Oczywiście w formacie 50cm x 40 digital do wydrukowania przez Ciebie. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
100 zł miesięcznie
Otrzymasz ode mnie grafikę, która będzie wskazana w opisie po przelewie lub @/social media oraz możesz dosłać mi zdjecie, ktore uważasz abym mógł zmienić je w dzieło sztuki dla Ciebie. Oczywiście w formacie 70 cm x 50 digital do wydrukowania przez Ciebie. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
200 zł miesięcznie
Otrzymasz ode mnie grafikę, która będzie wskazana w opisie po przelewie lub @/social media. Oczywiście w formacie 50cm x 50 digital do wydrukowania przez Ciebie. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
300 zł miesięcznie
Otrzymasz ode mnie grafikę, która będzie wskazana w opisie po przelewie lub @/social media. Oczywiście w formacie 100cm x 70 digital do wydrukowania przez Ciebie. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin :-)
500 zł miesięcznie
Otrzymasz ode mnie autorskie puzzle z motywem moich kolaży, które sam stworzyłem, po wykończeniu motywu będę na bieżąco tworzyć kolejne kolaże analogowe by były w wersji puzzli oraz dodatkowo będzie dorzucone moje logo ze wypalonej eko sklejki jako breloczek do kluczy. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin ;-)
1000 zł miesięcznie
Otrzymasz obraz akrylowy w formacie 50 cm x 70 cm lub 70 cm x 50 cm na płótnie bawełnianym z motywem kosmosu. Całość koncepcji będzie wyciagnięciem z mojej głowy zamysłu artystycznego dod. sygnaturka i logo . Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie! Pozdrawiam Marcin ;-)
2500 zł miesięcznie
Stworzę dla Ciebie obraz olejny w formacie 70 cm x 70 cm
na płótnie bawełnianym. Oczywiście płótno będzie musiało wyschnąć i być gotowe do wysłania- więc czas może się wydłużyć. Będzie sygnowany logiem i sygnatura mojego podpisu. Jestem wdzięczny za Twoje wsparcie :-)
Marcin

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pińkowski artist w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

malarz, grafik, artysta

 

Cześć,

 

Jestem Marcin, jestem artystą który zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową, suchą pastelą, kolażem, sztuką cyfrową. Jestem bardzo człowiekiem twórczym i bardzo kreatywnym. 

Niżej notka biograficzna:

 

Ukończyłem Szkołę Grafiki Komputerowej w Krakowie w 2023 r. broniąc tytułu Grafika komputerowego w pracowni Małgorzaty Faron oraz Cypriana Farona. Sam Artysta tworzy od lat w malarstwie olejnym, akrylowym oraz w takich technikach jak: pastela sucha, kolaż, asamblaż, digital. Jego twórczość opiera się na mistrzach malarstwa, nadając swój artystyczny tor. W twórczości przejawia się między innymi motyw kosmosu, symbolizmu, abstrakcjonizmu, realizmu nawet ekspresjonizmu. Do tej pory współpracował z galeriami w Polsce oraz na świecie m.in: Pragaleria, Cataviki, Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny, Popart, Bohema, oraz brał udział w aukcji sztuki organizowanej przez portal Artinfo.pl, konkurs na wielkanocną pisankę organizowaną przez Magdę Gessler zajął 1 miejsce w skali Polski. Brałem udział w aukcji charytatywnej organizowanej przez Pragalerię, Sopocki Dom Aukcyjny oraz aukcja sztuki na rzecz domu artystów i kombatanta w Skolimowie organizowanej w Oranżerii w Wilanowie, również brał udział w projekcie Warszawa 01 organizowanym przez Eugeniusza "Geno" Małkowskiego przy współpracy z Galeriią Sztuki Stalowa.

Mam na koncie wernisaże indywidualne m.in.: „Stany umysłu”, "27-Droga mojego słońca, do okna zachodu żniw" w czasie pandemii online, wernisaże zbiorowe Free style Art w latach 2011-2014 w Warszawie. Dzieła artystyczne znajdują się w kolekcjach w Polsce jak i za granicą: Francja, Niemcy, Włochy, Brazylia.

 

Przede mną kolejne wyzwania i realizacje planów. Dlatego wasza cegiełka, pomoże mi w tym by móc dalej działać w tej materii artystycznej.

 Linki do social media: 

https://www.facebook.com/Pinkowskiartist

https://www.instagram.com/pinkowski_artist/

 

- Wernisaż grafiki,

-zakup narzędzi artystycznych: (pędzle, farby itp.)

- kupienie prasy do grafiki,

- itd...

Dlatego zostań moim szanownym patronem ;-)

 

Pozdrawiam

Marcin Pińkowski 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pińkowski artist już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.