Piotr Królikowski

W Patronite od 18.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2644

Liczba Patronów: 2759

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
140 łącznie
Mam na imię Piotr, pracuję w branży IT i tworzę treści audio/video. Stworzyłem własny projekt „Wieczór z muzyką”, który dostępny jest pod dedykowaną stroną https://wieczorzmuzyka.pl.
Jeśli chcesz, pomóż mi w dalszym rozwoju tego projektu.

O Autorze

Zapowiedź pierwszego sezonu Wieczorów z muzyką:

 


 

Wszystkie utwory możesz oglądać i słuchać na stronie mojego projektu https://wieczorzmuzyka.pl. Poniżej przedstawiam najważniejsze funkcjonalności, które są na tej stronie:

 • STRONA STARTOWA: Ogólne informacje o projekcie, do kogo jest adresowany, jak wziąć w nim udział, ile kosztuje, gdzie uzyskać informacje kontaktowe. Na wstępie wyświetlają się także 3 ostatnie wpisy.
 • UTWORY: Informacje o dwóch sezonach, o ilości nagranych utworów oraz lista tych utworów.
 • PLAYLISTY: Lista utworów audio, które możesz bezpośrednio odtwarzać (UWAGA: wszystkie utwory audio są bez intro WZM).
 • BLOG: W tej sekcji znajdują się wpisy związane z projektem, ale nie są utworami.
 • KONTAKT: Są tu informacje adresowe oraz formularz kontaktowy.
 • STOPKA: Tu także są dane kontaktowe, linki naszych socialmediów oraz formularz zapisu do newslettera.
 • SIDEBAR: Tu znajduje się okno wyszukiwania oraz specjalny filtr wpisów wg wykonawców, języka wykonywanego utworu, ilości osób, sezonu lub miesiąca.
 • Na każdym wpisie typu UTWÓR znajduje się: wideo (z YT), możliwość odtworzenia audio (bez intro WZM), możliwość pobrania pliku w formacie mp3 oraz opis lub tekst piosenki.
 • Pod każdym wpisem i utworem jest sekcja UDOSTĘPNIJ, za pomocą której możesz się podzielić treścią, np. w mediach społecznościowych – do czego gorąco zachęcam!

 


 

Podsumowanie ilości wyświetleń z YouTube i Facebook z sezonu 1.

 


 

Seria LIVE

W niedzielę 3 lipca 2022 r. odbył się charytatywny piknik rodzinny: Wojtek – jesteśmy z Tobą. Piknik był połączony z festynem Powitanie Lata. Transmitowaliśmy to wydarzenie.

Jednak w czasie festynu nastąpiły 2 przerwy w dostępie do energii elektrycznej. W dodatku w czasie występów solistów. Transmisja naturalnie została wstrzymana. Żeby nie stracić wspaniałych występów postanowiłem odtworzyć je z nagrań, które były rejestrowane na kamerze.

Składając te utwory, wpadłem na pomysł, żeby występy naszych uczniów wstawić na stronę wieczorzmuzyka.pl. Utworzyłem nową kategorię LIVE. I właśnie tu będą pojawiać się kolejne wykonania na żywo, na początku z ostatniego festynu, a później z innych wydarzeń.

 


 

Sezon 2

Rok 2022 to rozpoczęcie 2 sezonu WZM. 9 wykonawców wykonało swoje utwory. Nagraliśmy 60 utworów w języku polskim, 6 po angielsku,  1 polsko-angielski i 5 w wersji instrumentalnej. 59 indywidualnie oraz 13 w duetach.

 


 

Jeżeli podoba Ci się moja działalność, możesz mnie wesprzeć w tym. 

Projekt Wieczór z muzyką jest dla mnie bardzo ważny. Wkładam w niego dużo serca. Poświęcam mnóstwo, naprawdę ogrom czasu: na nagrania, mix audio, montaż, publikacja na dedykowanej stronie wieczorzmuzyka.pl oraz na portalach społecznościowych. To wszystko za darmo. Tu chciałbym napisać, że nie wszystko w tym jest idealne. Czasami montaż ma błędy, nie do końca kolor jest poprawny, audio nie jest właściwie zmiksowane - to z mojej strony. 

Uczę się ciągle, doszkalam nieustannie, chcę się rozwijać. Potrzebuję Twojego wsparcia.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika