Strefa Patrona:

14

patronów

235 zł

miesięcznie

3125 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
204
miesięczne wsparcie
164
liczba patronów

  Najbardziej uśmiechnięta tęczowa para blogerów i vlogerów :-) #LeczymyHomofobie

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Na utrzymanie bloga
Tyle mniej więcej kosztuje nas miesięcznie utrzymanie bloga i kanału na YouTube i już taka kwota spowoduje, że nasze miny będą jeszcze częściej uśmiechnięte a kolory na tęczowej fladze nabiorą większego blasku.
0%
47 %
100%
osiągnięto 47%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 265 zł
ojojoj
Zaczyna nas stać na prywatnego ochroniarza, który będzie nas bronił podczas kręcenia kolejnego filmiku na bloga. Schodząc jednak na ziemię, zrealizowanie takiego celu pozwoli nam na zwiększenie naszej aktywności w ruchu LGBT+. Weekendowe wypady na przeróżne spotkania (również te z Wami) stanowią pewien wydatek zwiększony od niedawna o utracone przez Piotrka zniżki studenckie.
Osiągniecie tego progu jest niczym zdobycie prawa do zasiłku 500+!
0%
11 %
100%
osiągnięto 11%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1765 zł
Sprzęt
Zaczniemy uzbrajać się w sprzęt, który będzie dla Was kręcił nawet z powietrza. Dzisiaj nagrywamy filmy na telefonach. Ambicje mamy jednak większe. Pozostają one jak na razie w sferze marzeń.
Lista zakupów wcale nie jest mała: dwa aparaty, gimbal, dron, kamerka 360 i... na tym nasza wyobraźnia się nie kończy.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4765 zł
Szał ciał
Zaczynamy pracować na pół etatu. Będzie nas stać na walizki, aby przewozić zakupiony wcześniej sprzęt. Może nasz sprzęt doposażymy w tęczobusa ;-)
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9765 zł
Rzucamy pracę
Zniżki przestają nas interesować. Nasze plakaty są porozwieszane po całej Polsce. Walizki nosi ochroniarz. Nie wiemy, co jeszcze tu napisać, bo jest to tak nierealne, jak wprowadzenie małżeństw dla par jednopłciowych przez najbliższe 3 lata.

Aaaaa i najważniejsze! Część z tych pieniędzy będziemy przeznaczać na wsparcie organizacji LGBTqiabcdefgh (...)

O Autorze

#LeczymyHomofobie

 

Wierzymy, że uśmiech pomaga i jest najważniejszy w życiu każdego. Postawiliśmy sobie za cel, aby szukać go wszędzie tam, gdzie jesteśmy i gdzie nas nie ma :-) 

 

Jesteśmy PIOTR and PAWEŁ, tęczowa para blogerów (nie tylko w internecie), która od 2015 r. pokazuje, jak przemierza szary świat otwierając kolejne drzwi od szafy.

 

 

O NAS

Poznajmy się. Uwielbiamy się śmiać. Nie lubimy smutku. Robimy wszystko, aby życie nie mogło za nami nadążyć. Jak każda zwyczajna para: wariujemy, bawimy się, odpoczywamy, smutamy się i siedzimy w milczeniu.

 

 

MISJA

Wierzymy, że uśmiech pomaga i jest najważniejszy w życiu każdego. Postawiliśmy sobie za cel, aby szukać go wszędzie tam, gdzie jesteśmy i gdzie nas jeszcze nie ma lub nie było. Jak to robimy? Nasza działalność to pewna forma aktywizmu. Wspieramy wiele wydarzeń LGBT+ w tym: Paradę Równości, Poznań Pride Week, Mister Gay Poland czy galę Ramię w ramię po równość organizowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii. Wszystko to w poszukiwaniu równości!

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
PATRON CZERWONY

Niech kolory będą z Tobą! To dobry początek, za który baaaaaardzo, ale to baaaaaardzo dziękujemy :-)

Gdy tylko będziemy mieć okazję spotkać się na żywo przybijemy mocną piątkę za piątkę a wcześniej dostaniesz od nas podziękowania na maila. Trafisz również na listę Patronów znajdującą się na naszym Facebooku.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
PATRON POMARAŃCZOWY

Hoho!!! To już dla nas szaleństwo. Kwota ta jest większa niż ilość kolorów na tęczowej fladze.

Dzięki temu nie tylko strzelimy piątkę ale i wspólną fotkę! Poza tym, że trafisz na Facebookową listę patronów, wyślemy też do Ciebie podziękowania. Tradycyjnym listem. Z ładnym tęczowym znaczkiem :-)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 7
PATRON ŻÓŁTY

Yyyy, trochę nas zamurowało. To już spora kwota niczym subskrypcja kanału muzycznego lub zakup jednej dużej kawy z kawiarni z dodatkiem syropu karmelowego.

Nie wiemy, ile za to piątek i fotek się należy, ale spokojnie podczas najbliższego spotkania zaprosimy na piwko. Poza trafieniem na listę Patronów i tradycyjnym listem z podziękowaniami wyślemy Ci również mały upominek. Jaki? To już nasza mała tajemnica.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
PATRON ZIELONY

Jesteś bohaterem na naszym profilu! Choć w dalszym ciągu jesteśmy w szoku, że właśnie takie wsparcie wybrałeś/aś! To hojny dar, który zostanie zapamiętany :-)

Z przyjemnością wyślemy do Ciebie to, co wysyłamy wysyłamy patronowi żółtemu. Jeśli wyrazisz na to zgodę, trafisz na listę patronów tworzoną na stronie www.PIOTRandPAWEL.pl Osobiste podziękowania usłyszysz również na jednym z filmików! Wiedz również, że jesteś mega wspaniałym człowiekiem!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
PATRON TURKUSOWY

Kolor turkusowy na tęczowej fladze oznacza "sztukę". I tak też jest. Kwota ta miesięcznie stanowi już spory wydatek. Dlatego to, jak bardzo dziękujemy Ci za patronat z takim progiem kwotowym usłyszysz od nas przez telefon!

Taaak, dobrze czytasz. Zadzwonimy do Ciebie, abyśmy mogli podziękować osobiście. Wylądujesz też na szczycie listy patronów na naszej stronie. A jeśli mieszkasz za rogiem lub spotkamy się osobiście, bardzo mocno Cię wyściskamy!

Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
PATRON INDYGO

Takiej kwoty nie uraczymy nigdy i znamy ją wyłącznie ze słyszenia. Podobno powstał banknot 500 złotowy z portretem króla Jana III Sobieskiego. Niech on będzie naszym patronem!

Nie wiemy nawet jak mielibyśmy dziękować za subskrypcję takiej kwoty. My jedyne co znamy z taką liczbą, to program 500+, który zresztą nas nie dotyczy. Gdybyś jednak kiedyś dobry człowieku się odnalazł, ukłony w Twoją stronę. Będziemy mieli na pewno do pogadania! :-)
Zostań patronem
5000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
PATRON UKRYTEJ OPCJI MARKETINGOWEJ

Czy jesteście sponsorowani przez pewną sieć sklepów.? To jedno z najczęstszych pytań, na które musimy odpowiadać.

Cóż... aby ułatwić odnalezienie odpowiedzi na nie, stworzyliśmy specjalny próg. Niech to będzie realizacja ukrytej opcji marketingowej ;-) A jeśli pewnego pięknego dnia ten sklep zostanie naszym Patronem? Obiecujemy, że pieniądze w znacznej większości będziemy wydawać właśnie tam, kupując produkty do kolejnych odcinków "Rozgotowani".
Zostań patronem

Najnowsi Patroni