Komik dookoła świata 2 - BON VOYAGE

W Patronite od 19.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 311

Liczba Patronów: 289

Zostań Patronem
Kup na prezent
76 patronów
2 000 miesięcznie
10 490 łącznie
Piotrek Szumowski - stand-uper, podróżnik i kombinerki w jednym. Wystąpił w ponad 40 krajach, w 3 językach, na 5 kontynentach. Teraz, po raz drugi planuje okrążyć glob i rozśmieszyć ludzi z tzw. zagranicy.

O Autorze

Witajcie na moim patronajcie “Komik dookoła świata 2 - BON VOYAGE”. 

 

Ale od początku. 

Jeżeli to czytasz to prawdopodobnie nie żyję.  W mojej szufladzie znajdziesz instrukcje - co teraz zrobić. Przez następnych parę dni usłyszysz wiele rzeczy na mój temat, ale w nic nie wierz.

Szczerze, to domyślam, się że skoro już tu jesteś to w sumie wiesz kim jestem. Ale na wszelki wypadek się przedstawię. Ja się nazywałem Piotrek. Mam 190cm wzrostu, dyskopatię oraz rzadkie schorzenie, które nazwałem “radiacją stóp”, co powoduje, że moje stopy wydają ciepło, ale jest to ciężko udowodnić i nikt mi w to nie wierzy. Ale to jest prawda. Przyrzekam. Nie wiem po co to robią? Ale wydaje mi się, że moje stopy są odpowiedzią na pytanie, którego jeszcze nie umiemy zadać.

Ten opis idzie mi bardzo ciężko, więc poniżej kilka występów, jako dowód, że jestem komikiem i że nie ściemniam: 

 

Oprócz stand-upu, moją drugą pasją są podróże. A na tej stronie możesz wspierać określoną kwotą moją drugą podróż dookoła świata. Pierwsza trwała 409 dni, ta może potrwać dłużej, bo zabieram żonę, a ona jest meega powolna.
Pytasz: Piotrek, ale jaki jest plan? Plan jest taki, że 30.12 wyruszamy do Gruzji (najpierw na narty, żeby złapać oddech), potem przez Azerbejdżan, Oman, SriLankę i Indię kierujemy się na wschód, żeby za X dni wylądować znowu w Polandii. 

Tak jak podczas pierwszej podróży będę występował, nagrywał i wrzucał do neta jeden stand-up’owy występ z każdego kraju. Świat social mediów od momentu mojego pierwszego wyjazdu poszedł bardzo do przodu, więc będę też wrzucał urywki mojej podróży na swoje profile - fajsbukowy i Instagram.

Będę też chciał przybliżyć egzotyczne kraje wynajdując lokalną muzykę, szukając tradycyjnych żartów, pokazując dziwne zwyczaje czy grając w szalone sporty. Wiedzieliście np. że w południowych Indiach jest kasta, która ma pozwolenie na noszenie broni, bo jest to część ich religii? Chce się jakoś z nimi złapać, ale wymyśliłem to 10 minut temu, więc nie mam szczegółów.

Po prawej stronie zapoznajcie się z tym, co ja będę dla Was robił i za jaki hajs. Nie zawsze moimi rękami. Bo jak wiecie Magda za 5 dych dużo ogarnia, więc współpracujemy. Nie że ktoś zaraz pomyśli “Oooo ale wstrętny seksista”. Co to to nie! WSPÓŁPRACA, MAŁŻEŃSTWO i SZCZĘŚCIE. 

________________________________________________________________________

 

Oto grupa facebookowa: 

https://www.facebook.com/groups/1113314282638775

Klikajcie "DOŁĄCZ" i Was dodamy! 

 

Poozdro!


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Zbonikowski
Jakub Zbonikowski
Próg: 20 zł
Hania Dobrowolska
Hania Dobrowolska
Próg: 100 zł
Kamil Maliszewski
Kamil Maliszewski
Próg: 50 zł
Anita J.
Anita J.
Próg: 10 zł
mag gwia
mag gwia
Próg: 50 zł