Avatar użytkownika

matthx_w

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wspierający! Chcielibyśmy Cię do siebie delikatnie zbliżyć i pokazać co mamy za kurtyną, w związku z czym w ramach podziękowania otrzymasz dostęp do nadchodzących zmian na serwerze i specjalną rangę na discordzie, która wyróżnia się na tle innych użytkowników.
20 zł miesięcznie
Trafił nam się tutaj chyba PIXA ENJOYER! <3

Jako szczególne podziękowania za tak ogromne wsparcie chcielibyśmy Ci udostępnić dostęp do slotów na postacie, które możesz przeznaczyć na tworzenie nowych fabularnych, ciekawych wątków jako całkowicie ktoś inny!

Do tego chcielibyśmy Ci zapewnić pierwszeństwo w kolejce na nasz projekt, dodając Ci każdego miesiąca 150 punktów! Doskonale wiemy jak czekanie na wejście potrafi być uciążliwe..

Do tego oczywiście, podobnie do wspierającego, wyróżniająca się rola na powiązanym serwerze discord.Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora matthx_w w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naszym celem jest stworzenie najlepszego możliwego doświadczenia dla graczy szukających realistycznego, pełnego emocji i zaangażowania w świat Roleplay. Chcemy zapewnić naszym graczom niezapomniane przeżycia poprzez oferowanie im szerokiej gamy innowacyjnych rozwiązań i wysokiego poziomu roleplay.

Serwer tworzą gracze z wieloletnim doświadczeniem, chcąc wyjść naprzeciw ostatnio przyjętym standardom RP, które doprowadziły do znacznego spadku jakości serwerów. Chcemy zbudować tu społeczność graczy, którzy nie chcą dłużej grać na serwerach, na których metazwroty oraz wychodzenie z roli są na porządku dziennym. Dokładamy wszelkich starań aby codziennie polepszać Tobie odczucia z rozgrywki, mocno urealniać za pomocą skryptowych udogodnień, czy balansowaniem zasad w zależności od sytuacji serwera.

Przychodząc do nas z innego serwera spodziewaj się całkowicie innej polityki. Jako administracja wychodzimy do projektu z pewną wizją, którą chcemy Cię zarazić. Zdecydowanie wyróżniamy się faktycznym naciskiem na fabularny ROLEPLAY. Codzienne aktualizacje mają na celu zwiększenie interakcji między graczami nawet przy mniejszej ilości osób na sesji. Celujemy w mniej dynamiczną, wolniejszą rozgrywkę, która bardziej przypomina sandboxowy roleplay, aniżeli ten aktualnie praktykowany na innych serwerach.

W dużej mierze stawiamy na kreatywność graczy i zawsze jesteśmy gotowi pomóc Ci w udoskonalaniu swojej rozgrywki.

Jeżeli dobrze się bawisz, widzisz w naszym serwerze potencjał i chcesz aby jak najdłużej się on utrzymywał rozważ wsparcie serwera.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora matthx_w już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.