Avatar użytkownika

Pod Nominał Cast

67
patronów
1 514 
miesięcznie
48 614 
łącznie
67
patronów
1 514 zł 48 614 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
6 czyli tyle ile biegów miała pierwsza grupa Dura Ace z 1973 roku . Podobnie jak klasycznym Dura Ace takim wsparciem również można się chwalić (szczególnie przed somsiadem) dlatego za wsparcie wysyłamy do Ciebie naklejkę na dysk PNC wraz z nieśmiesznym żartem od Paweuka.
12 zł miesięcznie
12 czyli tyle ile bar bije się w szytkę pod nominał. Dodajemy Cię do prywatnej grupy na FB i kręcimy tam bajerę w doborowym towarzystwie + smakołyki z progu 6zł
20 zł miesięcznie
20 czyli tyle ile lat Kondzio goni protour. Takie wsparcie to już mecenat cyklokultury wysyłamy do Ciebie zdjęcie Kondzia z autografem!! + smakołyki z progu 12zł.
32 zł miesięcznie
32 czyli tyle ile sutków Paweu nakręci wam na szprychy przy serwisie koła. Zniżka 10% na koła Escape i serwis roweru u Paweuka + smakołyki z progu 20zł.
50 zł miesięcznie
50 czyli tyle kilometrów ile Pioter musi przejechać żeby złamać magiczną granicę przez godzinę . Podcastowa merczendyza w postaci gustownej czapki +smakołyki z progu 32zł.
110 zł miesięcznie
Wybierz 110 zł
3 dostępne miejsca
110 czyli tyle ile kilogramów wynosi limit wagowy na standardowo testowane koła i rowery. Taki patronat to gruby kaliber wrzucamy dodatkowe 10% zniżki na kółka i Paweukowe serwisowanie roweru. Nazwisko/Nazwa dodana do opisu podcastów i materiałów na YT +smakołyki z progu 50zł
299 zł miesięcznie
Wybierz 299 zł
4 dostępne miejsca
299 czyli tyle ile watów Paweuke może legalnie,maksymalnie pojechać na czasówce. Możliwość reklamy swojego produktu w podcaście 12 razy w roku. . Analiza dwóch plików wyścigowych w sezonie , spotkanie na skype (tematyka do ustalenia np. sprzęt, trening, taktyka czasówkowa etc.) +smakołyki z progu 110zł

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pod Nominał Cast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast o tematyce kolarskiej. Od ogórów do grand tourów. Dla mastersów, dla dziadersów, protourowców , dziewczyn, chłopców. CYK !

Lek na kolarski ból d**y

Podcast aplikują Piotrek Klin i Paweł Kazanowski (escape-wheels.pl). Pierwszy to inżynier który do kolarstwa trafił na tyle póżno, że nigdy nie słyszał o biciu szytek pod nominał. Drugi pół życia spędził między dwoma pedałami i zdążył nasiąknąć tajemną wiedzą kolarstwa.

Cotygodniowa dawka cyklozy. Wyścigi zawodowców i mastersów, sprzęt do ścigania i trenowania, wspomnienia z wyścigów tych dookoła Francji, i tych dookoła komina. Słuchasz na własną odpowiedzialność na :

https://www.youtube.com/channel/UC5hNRM9CimnQAZTho-FBAcQ

https://www.spreaker.com/show/pod-nominal-cast

i wszelkich podcastowniach 

Przed użyciem skonsultuj się ze swoim influencerem lub cyklomejwenem.

Plan na podcast o tematyce rowerowo kolarkiej narodził się w 2020 roku. Z powodu wszechobecnego lockdownu odbywało się mniej zawodów (tych profesjonalnych jak i masterskich), a doba miała nadal 24 godziny.

Razem z Pawłem wystartowaliśmy w kwietniu 2020, sprzęt nagraniowy był na podobnym poziomie co nasze umiejętności obróbki plików audio, ale tematów do rozmowy nie brakowało. W niespełna rok udało się zbudować wierne grono słuchaczy i przeprowadzić rozmowy z 'Who's who' polskiego cykloświata. Sylwester Szmyd, Przemysław Kasperkiewicz, Damian Zieliński, Grzegorz Drejgier, Adam Probosz, Igor Błachut, Remek Siudziński to goście jednoznacznie kojarzeni z kolarstwem, ale rozmawialiśmy także z przedstawicielami Bike Polo, konstruktorami mocomierzy i rowerów nietypowych, certyfikowanymi trenerami i pięcioboistami. 

Dokąd zmierzamy? Jeśli chodzi o Podcast wiele zostało powiedziane, ale nasza lista planowanych gości zamiast skracać wciaż się wydłuża. Kolejny krok to YouTube do którego chcemy podejść w sposób profesjonalny. Jednym z projektów powiązanych z Pod Nominał Cast będzie kolejna próba bicia rekordu w jeździe godzinnej na torze. Poprzednia próba odbyła się w Pruszkowie i przyniosła nowy rekord świata amatorów 49.649km: 

Cała próba do obejrzenia tu: 

Tym razem celujemy w próbę w Meksyku, aby poprawić rekord amatorów i ustanowić nowy rekord kraju w kategorii open. Udokumentowanie takiego projektu (wizyty w tunelu aerodynamicznym, tworzenie skanów 3D, treningi w hipoksji, podróż do Meksysku) ma szansę pokazać jak wygląda kolartwo 'amatorskie na poważnie' w dzisiejszych czasach, ale wiąże się z dodatkowymi wydatkami na które może nam zabraknąć Bitcoinów. 

Wyjdź ze strefy komfortu i zostań jednym z mecenasów głosu polskiego kolarstwa 

P.S. Doznania audiowizualne na

FB https://www.facebook.com/pncastCyk 

Insta https://www.instagram.com/pncast/

Cele Autora

Prowadzenie Podcastu
 • 1 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Nie ukrywajmy podcast nie prowadzi się sam. Koszt hostingu w szczególności, że nagrywamy coś w okolicach 100h pogawędek rocznie parę ziko musi kosztować, dokładnie 1000 ziko rocznie CYK.
Sprzęt dla Paweuka
 • 3 500 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Pioter cały cza musi odpierać ataki słuchaczy narzekających na jakość paweukowego dżwięku. Chcemy coś z tym zrobić. Godny zestaw do nagrywanie: mikrofon XLR, dyktafon , dwa mikrofony krawatowe, jakiś statyw co by Paweuke mógł nagrywać solo i wywiady jak człowiek, a nie jak somsiad z bagażnika Passata. Panie ze 2500zł to musi kosztować jak nic.
Kamera...Akcja
 • 6 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Powoli, powolutku wchodzimy do Podcastowego protouru, ale przy okazji nie gardzimy Youtubem. Aparato-Kamera Sony Alpha a6500 znajduje się na naszym celowniuku i nie zawahamy się jej użyć jak tylko wpadnie w nasze łapy za wasze patronajtowe srebrniki. CYK
Paweu i protourowy mikrofon
 • 7 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Paweu sam się słuchać nie może gdyż jego mikrofon nie jest protourowy i brzmi jakby nadawał z muszli (nie koncertowej tylko klozetowej). Tak więc nabyliśmy Paweukowi protourowy mikrofon i interfejs. Mówimy że kupiliśmy,ale tak po prawdzie to założyliśmy za was drogie patronajtowe Mordelaski.
Dostęp do mediów branżowych
 • 7 700 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wiadomo że wiemy dużo, ale nie wiemy wszystkiego! Dlatego chcemy wykupić 12 miesięczny dostęp do płatnych anglosaskich platform prasowych związanych z pedaleniem żebyśta wiedzieli co się w Świecie dwóch pedałów wydziewa, a nie tylko w Mazowszu serki polki
Zoom PodTrak P4
 • 8 700 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wchodzimy do podcastowego Protouru i planujemy podnieść wartość produkcyjno estetyczną podcastów. Trochę więcej dzingli, trochę więcej dropów etc. także czekamy na wasze srebrniki.

Thank you from the mountain.
Hosting podcastu na sezon 22/23
 • 9 900 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Mordeczki to już prawie rok od momentu kiedy skazaliście nas na rok podcastowania, także jeśli chcecie skazać nas na kolejne 12 miesięcy taka jest właśnie cena.
Super Profi video zajaweczka z aerotestów
 • 12 200 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
PNC to synonim jakościowego kontentu, dlatego chcemy stworzyć profesjonalne video z aerotestów na torze Puszków. Wiecie takie światła,kamery, GoPro, drony, srututututu fajerwerki etc. My występujemy w rolach aktorów od kręcenia są profesjonaliści, a galopująca inflacja dyktuje koszty. CYK
Akcja Koza dla Juniora- Rama i Koła
 • 25 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Zaczynamy naszą okcję 'Koza dla Juniora'. Nasz cel to złożyć rower czasowy dla juniorskiego klubu kolarskiego. Będziemy szukali sprzętu który bedzie szybki, ale również łatwy do ustawienia pod zawodników o różnych wymiarach. Przy okazji chcemy nagrać kontent podcastowy i youtubowy który pomoże amatorom i mastersom w doborze komponentów do swojej pierwsze, drugie bądź trzeciej kozy.
Hosting na sezon 23/24
 • 26 200 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
'Nowy rok, nowy jak.'- Taką wiadomość wysłał nam podcastowy hosting. Dalej chcecie słuchać naszego bajdurzenia więc nie pozostaje nam nic innego jak opłatę hostingową uiścić
Co w grass-ie piszczy
 • 27 100 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Ostatnio zbierali my na hosting teraz czas na dostęp do anglosaskich mediów branżowych schowanych za paywallem ( z polskiego pejłol).
Wykończeniówka Kozy
 • 33 100 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Czas zakończyć składanie kozy dla juniorów i przekazać rzeczonym juniorom rzeczoną kozę także przerzutki , suporty , opony , przednie koło etc. itd. itp.
Upgrade sprzętu nagraniowego
 • 36 300 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Paweukowy laptop niedomaga także postanowiliśmy uzbroić go w używany przez Piotereuka Zoom P4 do tego dokupimy mu Zoom BTA-2. Za dobre zachowanie Piotereuek dostanie nowego Tascama MixCast 4 i przy okazji uzbroimy się w mikrofony bezprzewodowe DJI do nagrywania kontentu video i rejstracji urodzinowej imprezy śledzikowej .
Protourowa stacja do tworzenia kontentu dla Piotera
 • 46 300 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Coraz więcej dżingli, coraz więcej kontentu coraz bardziej Pioterowy laptop sapie i dyszy. Dobre ludzie sypnijta groszem na protourowy laptop to i kontent będzie w niedzielę szybciej w eter wchodził. Dorime
Hostingi i subskrypcje
 • 47 800 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Kolejny rok kolejne opłaty hostingowo -prasowo-branżowe.
Youtubowa produkcja- Van Rysel za 24999PLN czy warto?
 • 50 000 zł
 • 1 386 zł brakuje
97%
Produkcja już wykonana i możecie ją zobaczyć tutaj :

https://youtu.be/QjvnqrSN0IE?si=gBeZ8LMxm3hAHnX-

Jeden problem: montaż nie jest jeszcze opłacony ;D

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pod Nominał Cast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Mularczyk
Dariusz Mularczyk
12 zł
Łukasz Kałdowski
Łukasz Kałdowski
32 zł
Mateusz Kluźniak
Mateusz Kluźniak
12 zł
Fragile Elbow
Fragile Elbow
20 zł
Łukasz B
Łukasz B
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.