Avatar użytkownika

Pod Nominał Cast

50
patronów
1 427 
miesięcznie
34 046 
łącznie
50
patronów
1 427 zł 34 046 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
6 czyli tyle ile biegów miała pierwsza grupa Dura Ace z 1973 roku . Podobnie jak klasycznym Dura Ace takim wsparciem również można się chwalić (szczególnie przed somsiadem) dlatego za wsparcie wysyłamy do Ciebie naklejkę na dysk PNC wraz z nieśmiesznym żartem od Paweuka.
12 zł miesięcznie
12 czyli tyle ile bar bije się w szytkę pod nominał. Dodajemy Cię do prywatnej grupy na FB i kręcimy tam bajerę w doborowym towarzystwie + smakołyki z progu 6zł
20 zł miesięcznie
20 czyli tyle ile lat Kondzio goni protour. Takie wsparcie to już mecenat cyklokultury wysyłamy do Ciebie zdjęcie Kondzia z autografem!! + smakołyki z progu 12zł.
32 zł miesięcznie
32 czyli tyle ile sutków Paweu nakręci wam na szprychy przy serwisie koła. Zniżka 10% na koła Escape i serwis roweru u Paweuka + smakołyki z progu 20zł.
50 zł miesięcznie
50 czyli tyle kilometrów ile Pioter musi przejechać żeby złamać magiczną granicę przez godzinę . Podcastowa merczendyza w postaci gustownej czapki +smakołyki z progu 32zł.
110 zł miesięcznie
Wybierz 110 zł
4 dostępne miejsca
110 czyli tyle ile kilogramów wynosi limit wagowy na standardowo testowane koła i rowery. Taki patronat to gruby kaliber wrzucamy dodatkowe 10% zniżki na kółka i Paweukowe serwisowanie roweru. Nazwisko/Nazwa dodana do opisu podcastów i materiałów na YT +smakołyki z progu 50zł
299 zł miesięcznie
Wybierz 299 zł
3 dostępne miejsca
299 czyli tyle ile watów Paweuke może legalnie,maksymalnie pojechać na czasówce. Możliwość reklamy swojego produktu w podcaście 12 razy w roku. . Analiza dwóch plików wyścigowych w sezonie , spotkanie na skype (tematyka do ustalenia np. sprzęt, trening, taktyka czasówkowa etc.) +smakołyki z progu 110zł

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pod Nominał Cast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast o tematyce kolarskiej. Od ogórów do grand tourów. Dla mastersów, dla dziadersów, protourowców , dziewczyn, chłopców. CYK !

Lek na kolarski ból d**y

Podcast aplikują Piotrek Klin i Paweł Kazanowski (escape-wheels.pl). Pierwszy to inżynier który do kolarstwa trafił na tyle póżno, że nigdy nie słyszał o biciu szytek pod nominał. Drugi pół życia spędził między dwoma pedałami i zdążył nasiąknąć tajemną wiedzą kolarstwa.

Cotygodniowa dawka cyklozy. Wyścigi zawodowców i mastersów, sprzęt do ścigania i trenowania, wspomnienia z wyścigów tych dookoła Francji, i tych dookoła komina. Słuchasz na własną odpowiedzialność na :

https://www.youtube.com/channel/UC5hNRM9CimnQAZTho-FBAcQ

https://www.spreaker.com/show/pod-nominal-cast

i wszelkich podcastowniach 

Przed użyciem skonsultuj się ze swoim influencerem lub cyklomejwenem.

Plan na podcast o tematyce rowerowo kolarkiej narodził się w 2020 roku. Z powodu wszechobecnego lockdownu odbywało się mniej zawodów (tych profesjonalnych jak i masterskich), a doba miała nadal 24 godziny.

Razem z Pawłem wystartowaliśmy w kwietniu 2020, sprzęt nagraniowy był na podobnym poziomie co nasze umiejętności obróbki plików audio, ale tematów do rozmowy nie brakowało. W niespełna rok udało się zbudować wierne grono słuchaczy i przeprowadzić rozmowy z 'Who's who' polskiego cykloświata. Sylwester Szmyd, Przemysław Kasperkiewicz, Damian Zieliński, Grzegorz Drejgier, Adam Probosz, Igor Błachut, Remek Siudziński to goście jednoznacznie kojarzeni z kolarstwem, ale rozmawialiśmy także z przedstawicielami Bike Polo, konstruktorami mocomierzy i rowerów nietypowych, certyfikowanymi trenerami i pięcioboistami. 

Dokąd zmierzamy? Jeśli chodzi o Podcast wiele zostało powiedziane, ale nasza lista planowanych gości zamiast skracać wciaż się wydłuża. Kolejny krok to YouTube do którego chcemy podejść w sposób profesjonalny. Jednym z projektów powiązanych z Pod Nominał Cast będzie kolejna próba bicia rekordu w jeździe godzinnej na torze. Poprzednia próba odbyła się w Pruszkowie i przyniosła nowy rekord świata amatorów 49.649km: 

Cała próba do obejrzenia tu: 

Tym razem celujemy w próbę w Meksyku, aby poprawić rekord amatorów i ustanowić nowy rekord kraju w kategorii open. Udokumentowanie takiego projektu (wizyty w tunelu aerodynamicznym, tworzenie skanów 3D, treningi w hipoksji, podróż do Meksysku) ma szansę pokazać jak wygląda kolartwo 'amatorskie na poważnie' w dzisiejszych czasach, ale wiąże się z dodatkowymi wydatkami na które może nam zabraknąć Bitcoinów. 

Wyjdź ze strefy komfortu i zostań jednym z mecenasów głosu polskiego kolarstwa 

P.S. Doznania audiowizualne na

FB https://www.facebook.com/pncastCyk 

Insta https://www.instagram.com/pncast/

Cele Autora

Prowadzenie Podcastu
 • 1 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Nie ukrywajmy podcast nie prowadzi się sam. Koszt hostingu w szczególności, że nagrywamy coś w okolicach 100h pogawędek rocznie parę ziko musi kosztować, dokładnie 1000 ziko rocznie CYK.
Sprzęt dla Paweuka
 • 3 500 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Pioter cały cza musi odpierać ataki słuchaczy narzekających na jakość paweukowego dżwięku. Chcemy coś z tym zrobić. Godny zestaw do nagrywanie: mikrofon XLR, dyktafon , dwa mikrofony krawatowe, jakiś statyw co by Paweuke mógł nagrywać solo i wywiady jak człowiek, a nie jak somsiad z bagażnika Passata. Panie ze 2500zł to musi kosztować jak nic.
Kamera...Akcja
 • 6 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Powoli, powolutku wchodzimy do Podcastowego protouru, ale przy okazji nie gardzimy Youtubem. Aparato-Kamera Sony Alpha a6500 znajduje się na naszym celowniuku i nie zawahamy się jej użyć jak tylko wpadnie w nasze łapy za wasze patronajtowe srebrniki. CYK
Paweu i protourowy mikrofon
 • 7 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Paweu sam się słuchać nie może gdyż jego mikrofon nie jest protourowy i brzmi jakby nadawał z muszli (nie koncertowej tylko klozetowej). Tak więc nabyliśmy Paweukowi protourowy mikrofon i interfejs. Mówimy że kupiliśmy,ale tak po prawdzie to założyliśmy za was drogie patronajtowe Mordelaski.
Dostęp do mediów branżowych
 • 7 700 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wiadomo że wiemy dużo, ale nie wiemy wszystkiego! Dlatego chcemy wykupić 12 miesięczny dostęp do płatnych anglosaskich platform prasowych związanych z pedaleniem żebyśta wiedzieli co się w Świecie dwóch pedałów wydziewa, a nie tylko w Mazowszu serki polki
Zoom PodTrak P4
 • 8 700 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wchodzimy do podcastowego Protouru i planujemy podnieść wartość produkcyjno estetyczną podcastów. Trochę więcej dzingli, trochę więcej dropów etc. także czekamy na wasze srebrniki.

Thank you from the mountain.
Hosting podcastu na sezon 22/23
 • 9 900 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Mordeczki to już prawie rok od momentu kiedy skazaliście nas na rok podcastowania, także jeśli chcecie skazać nas na kolejne 12 miesięcy taka jest właśnie cena.
Super Profi video zajaweczka z aerotestów
 • 12 200 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
PNC to synonim jakościowego kontentu, dlatego chcemy stworzyć profesjonalne video z aerotestów na torze Puszków. Wiecie takie światła,kamery, GoPro, drony, srututututu fajerwerki etc. My występujemy w rolach aktorów od kręcenia są profesjonaliści, a galopująca inflacja dyktuje koszty. CYK
Akcja Koza dla Juniora- Rama i Koła
 • 25 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Zaczynamy naszą okcję 'Koza dla Juniora'. Nasz cel to złożyć rower czasowy dla juniorskiego klubu kolarskiego. Będziemy szukali sprzętu który bedzie szybki, ale również łatwy do ustawienia pod zawodników o różnych wymiarach. Przy okazji chcemy nagrać kontent podcastowy i youtubowy który pomoże amatorom i mastersom w doborze komponentów do swojej pierwsze, drugie bądź trzeciej kozy.
Hosting na sezon 23/24
 • 26 200 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
'Nowy rok, nowy jak.'- Taką wiadomość wysłał nam podcastowy hosting. Dalej chcecie słuchać naszego bajdurzenia więc nie pozostaje nam nic innego jak opłatę hostingową uiścić
Co w grass-ie piszczy
 • 27 100 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Ostatnio zbierali my na hosting teraz czas na dostęp do anglosaskich mediów branżowych schowanych za paywallem ( z polskiego pejłol).
Wykończeniówka Kozy
 • 33 100 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Czas zakończyć składanie kozy dla juniorów i przekazać rzeczonym juniorom rzeczoną kozę także przerzutki , suporty , opony , przednie koło etc. itd. itp.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pod Nominał Cast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bolesław Chrobry
Bolesław Chrobry
12 zł
Robson
Robson
6 zł
Komor
Komor
12 zł
Artur Paszek
Artur Paszek
12 zł
Marcin Sieńko
Marcin Sieńko
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.