Pod Nominał Cast

W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 489

Liczba Patronów: 480

Zostań Patronem
29 patronów
742 miesięcznie
2 786 łącznie
Podcast o tematyce kolarskiej. Od ogórów do grand tourów. Dla mastersów, dla dziadersów, protourowców , dziewczyn, chłopców. CYK !

O Autorze

Lek na kolarski ból d**y

Podcast aplikują Piotrek Klin i Paweł Kazanowski (escape-wheels.pl). Pierwszy to inżynier który do kolarstwa trafił na tyle póżno, że nigdy nie słyszał o biciu szytek pod nominał. Drugi pół życia spędził między dwoma pedałami i zdążył nasiąknąć tajemną wiedzą kolarstwa.

Cotygodniowa dawka cyklozy. Wyścigi zawodowców i mastersów, sprzęt do ścigania i trenowania, wspomnienia z wyścigów tych dookoła Francji, i tych dookoła komina. Słuchasz na własną odpowiedzialność na :

https://www.youtube.com/channel/UC5hNRM9CimnQAZTho-FBAcQ

https://www.spreaker.com/show/pod-nominal-cast

i wszelkich podcastowniach 

Przed użyciem skonsultuj się ze swoim influencerem lub cyklomejwenem.

Plan na podcast o tematyce rowerowo kolarkiej narodził się w 2020 roku. Z powodu wszechobecnego lockdownu odbywało się mniej zawodów (tych profesjonalnych jak i masterskich), a doba miała nadal 24 godziny.

Razem z Pawłem wystartowaliśmy w kwietniu 2020, sprzęt nagraniowy był na podobnym poziomie co nasze umiejętności obróbki plików audio, ale tematów do rozmowy nie brakowało. W niespełna rok udało się zbudować wierne grono słuchaczy i przeprowadzić rozmowy z 'Who's who' polskiego cykloświata. Sylwester Szmyd, Przemysław Kasperkiewicz, Damian Zieliński, Grzegorz Drejgier, Adam Probosz, Igor Błachut, Remek Siudziński to goście jednoznacznie kojarzeni z kolarstwem, ale rozmawialiśmy także z przedstawicielami Bike Polo, konstruktorami mocomierzy i rowerów nietypowych, certyfikowanymi trenerami i pięcioboistami. 

Dokąd zmierzamy? Jeśli chodzi o Podcast wiele zostało powiedziane, ale nasza lista planowanych gości zamiast skracać wciaż się wydłuża. Kolejny krok to YouTube do którego chcemy podejść w sposób profesjonalny. Jednym z projektów powiązanych z Pod Nominał Cast będzie kolejna próba bicia rekordu w jeździe godzinnej na torze. Poprzednia próba odbyła się w Pruszkowie i przyniosła nowy rekord świata amatorów 49.649km: 

Cała próba do obejrzenia tu: 

Tym razem celujemy w próbę w Meksyku, aby poprawić rekord amatorów i ustanowić nowy rekord kraju w kategorii open. Udokumentowanie takiego projektu (wizyty w tunelu aerodynamicznym, tworzenie skanów 3D, treningi w hipoksji, podróż do Meksysku) ma szansę pokazać jak wygląda kolartwo 'amatorskie na poważnie' w dzisiejszych czasach, ale wiąże się z dodatkowymi wydatkami na które może nam zabraknąć Bitcoinów. 

Wyjdź ze strefy komfortu i zostań jednym z mecenasów głosu polskiego kolarstwa 

P.S. Doznania audiowizualne na

FB https://www.facebook.com/pncastCyk 

Insta https://www.instagram.com/pncast/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Robson
Robson
Próg: 6 zł
Karol Barczyk
Karol Barczyk
Próg: 12 zł
Marcin Lirski
Marcin Lirski
Próg: 20 zł
Artur Paszek
Artur Paszek
Próg: 12 zł
Tomasz Romanowski
Tomasz Romanowski
Próg: 110 zł
Marek Ziółkowski
Marek Ziółkowski
Próg: 6 zł