Podróż Odbyta

Siemanko, Podróżnicze Świrki!

O Autorze

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!” ✈️

 

?? Chyba się udało! Obecnie pracujemy zdalnie – Redaktor Górski prowadzi własną agencję social media (pełna oferta —> klik <—) , a także, parę razy w roku, organizujemy egzotyczne wyjazdy dla naszych obserwujących (sprawdź #KambodżaOdbyta –> klik <— i #SriLankaOdbyta —> klik <—).

Niestety życie cyfrowych nomadów, mimo dużej swobody, nie daje nam jeszcze możliwości pełnego rozwoju Redakcji, którą prowadzimy pro bono dla #PodróżniczychŚwirków, dla Was ?

? Po co nam Patronite? ?

#1. ?? O, na Redaktora! Czas na kolejnego członka Redakcji! Do ekipy dołączy montażysta, którego to członka brak jest odpowiedzią na dość często zadawane Redakcji pytanie: „Dlaczego już nie nagrywacie na jutubkach?”. Redakcja bardzo chciałaby się rozwijać! Koszt zmontowania jednego vloga to około 500 zł.

#2. ?? 1000 zł. Tyle miesięcznie kosztuje utrzymanie jednego Redaktora. Jest to osobnik niewybredny, żywi się głównie ryżem. Polskim xD Współdzieli pokój. I mieszkanie. Przy 2000 zł miesięcznie Redakcja jest w stanie zrezygnować z części obowiązków zawodowych, aby skupić się na… Redakcji i tworzeniu dla Was, nie rozpraszając się ilością ryżu dostępnego w redakcyjnej miseczce.

#3. ?? Podróże Odbyte. Cały zaoszczędzony piniondz przewalamy właśnie na to. Redaktor Podsiadły, mimo bycia urodzoną faszynistką posiada tylko jedną parę spodni xD Duże wyrzeczenie! Marzy nam się zakup tuktuka w Indiach, na którego skrupulatnie odkładamy.

?ujemy ?decznie, Podróżniczy Świrze! ?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni