Podróż Odbyta

W Patronite od 10.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 258

Liczba Patronów: 211

Zostań Patronem
84 patronów
1 780 miesięcznie
5 760 łącznie
Siemanko, Podróżnicze Świrki!

O Autorze

KTO TO KURWA JEST?

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!” ✈️ Udało się - przez 2 lata z sukcesem prowadziliśmy własną agencję social media. Do czasu - wspólna praca, nieustający stres i niepłacący klienci prawie doprowadzili do rozpadu Redakcji. 

CO DALEJ?

Po długich rozmowach, co z tym klopsem zrobić, zdecydowaliśmy - chcemy skupić się na tym, co daje nam i Wam najwięcej frajdy. Dla własnego zdrowia psychicznego i ratowania naszego związku - postanowiliśmy zrobić przerwę od codziennej obsługi social mediów klientów. Wyruszamy w podróż, którą będziemy dla Was dokumentować na Insta, a dzięki czasowi, który zyskamy przez brak klientów - także na Tik Toku i Jutjubie!

PO CO NAM PATRONITE?

Nie ukrywamy, że brak klientów równa się dla nas brak stałego dochodu, ale wiemy, że w tym momencie ta decyzja jest jedyną dla nas możliwą. Wiemy, że nasze poprzednie podróże - do Pakistanu czy Bangladeszu - oglądaliście niczym serial na Netfliksie. Jeśli chcielibyście dołożyć cegiełkę do naszej codzienności - będziemy przewdzięczni - ekskluzywna grupa z comiesięcznymi lajwami dla Świrków-Patronów, pocztuwki, czy dodanie do bliskich znajomych na Insta to tylko część tego, co oferujemy za Wasze wsparcie. 

Obiecujemy nie wydawać tych środków na kurwy, wino i pianino :D 

 

🐗ujemy 🧀decznie Podróżniczy Świrku!

A tutaj sobie jesteśmy w Pakistanie w drodze na Shandur Pass, zwany dachem świata.

Powyżej jedno ze zdjęć, którego możesz spodziewać się w specjalnym katalogu dla patronów


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Aggi
Aggi
Próg: 30 zł
Joanna Kukieła
Joanna Kukieła
Próg: 10 zł
Aleksandra Karpińska
Aleksandra Karpińska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Magdalena Żydzik
Magdalena Żydzik
Próg: 30 zł