Poglebiarka.pl

W Patronite od 28.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 20

Liczba Patronów: 26

Zostań Patronem
575 patronów
15 620 miesięcznie
178 725 łącznie

Grupy dzielenia

20 000 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

4 380 zł

brakuje

Medytacja, kursy, wejście w głąb siebie to tylko część drogi jaką chcemy Wam zaproponować. Niezwykle ważne jest aby na tej drodze spotykać innych, dzielić się tym, co medytacja wnosi w Twoje życie, a tym samym wzajemnie się inspirować i wzmacniać. Taką rolę pełnią nasze grupy dzielenia. Do tej pory organizowaliśmy je przy okazji kursów, chcemy jednak aby stały się stałym elementem Pogłębiarki.
Naszym marzeniem jest zapewnienie Wam wsparcia zarówno na początku, przy tworzeniu grup, jak i towarzyszenia i pomocy tym funkcjonującym. Wymaga to jednak sporo pracy: zaangażowania dodatkowych osób do koordynowania działania grup i systematycznych kontaktów z ich liderami, przygotowania materiałów, organizacji spotkań i warsztatów.

"Festiwal Głębi"

25 000 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

9 380 zł

brakuje

A gdyby tak... stworzyć przestrzeń do spotkania, wspólnej modlitwy i dzielenia się doświadczeniem medytacji?
A gdyby... towarzyszyły temu warsztaty, panele i dyskusje?
A gdyby jeszcze... wszystko odbyło się w pięknej scenerii, w otoczeniu natury?
"Festiwal Głębi" to inicjatywa, która kiełkuje w nas od dawna, ze względu na epidemię musieliśmy zawiesić na chwilę marzenia o zorganizowaniu wydarzenia, które dałoby możliwość spotkania i wspólnego poszukiwania głębi.
Obecna sytuacja pozwala z optymizmem patrzeć na najbliższą przyszłość i wrócić do planowania - organizacja festiwalu to spore wyzwanie - chcemy zapewnić Wam najwyższe standardy zarówno w kwestii treści, jak i organizacyjno-technicznych, a to w niesie za sobą dodatkowe koszty.

Aplikacja mobilna

30 000 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

14 380 zł

brakuje

Celem stworzenia aplikacji mobilnej Pogłębiarki jest przede wszystkim Wasza wygoda, chcemy dać Wam nowe, po(d)ręczne narzędzie, które pozwoli nie tylko korzystać z naszych materiałów w łatwy i przystępny sposób, ale też pomoże wejść w systematyczny rytm codziennej modlitwy i zrobieniu kroku w głąb siebie. Dzięki aplikacji będziecie mogli, m.in. dostosować formę i porę modlitwy do swoich potrzeb, w każdej chwili wyłączyć lub włączyć lektora, korzystać z medytacji pogłębiających, włączyć powiadomienia i przypomnienia.
Intensywne prace nad aplikacją, zarówno w wersji na Androida, jak i iOS trwają już od jakiegoś czasu. Dokładamy wszelkich starań aby było to funkcjonalne, wygodne narzędzie. Nie jest tajemnicą, że przygotowanie, aktualizacje i utrzymanie aplikacji jest kosztowne, będziemy więc bardzo wdzięczni jeśli pomożecie nam finansowo w realizacji tego celu.

Rozwój Mobilnej Wspólnoty

35 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

19 380 zł

brakuje

Rozwój Pogłębiarki jest finansową studnią bez dna. Największym naszym marzeniem jest to docieranie do coraz większego grona osób, do wielu środowisk, które szukają w życiu czegoś więcej. Ważnym elementem rozwoju jest promocja (zarówno materiały drukowane jak i reklamy internetowe), dzięki której wartościowe treści będą mogły dotrzeć do większej ilości osób. Kanał Pogłębiarki gromadzi już ponad 75 tys. osób, które śledzą swoje ulubione serie oraz spotykają się na wspólnej modlitwie. Naszym priorytetem jest uzbieranie środków, które pozwolą na udoskonalanie i rozwój kanału oraz by uczciwie podziękować finansowo osobom świeckim, które tworzą zaplecze Pogłębiarki. Jeśli chcesz pomóc nam osiągnąć ten cel, bardzo prosimy o jego wsparcie. Razem możemy więcej!

Spotkania lokalne

40 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

24 380 zł

brakuje

Trawa pandemia, ale.... spotkania lokalne są bardzo ważnym elementem budowania społeczności. Cieszymy się, że w całej Polsce powoli tworzą się grupy Mobilnej Wspólnoty, które mogą się spotykać i pogłębiać swoją wiarę, relacje z Bogiem, sobą i innymi ludźmi oraz ubogacać się nawzajem. To wszystko dzieje się dzięki Wam! Jeśli chcecie nas wspomóc w pokryciu kosztów organizacji takich spotkań np. poprzez pokrycie kosztów dojazdu prowadzącego, zapraszamy do wsparcia. Obecnie przeprowadzamy spotkania online i czekamy na możliwość realnych spotkań

Sprzęt, oprogramowanie i koszty stałe tworzenie NOWYCH kursów.

15 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mobilna Wspólnota może działać i rozwijać się dzięki waszemu wsparciu, aby zapewnić odpowiednią jakość merytoryczną musimy współpracować ze specjalistami z różnych dziedzin, od marketingowców po psychologów aż do aktorów ich wynagrodzenie jest ważne. Dzięki temu możemy w mądry sposób tworzyć i ROZWIJAĆ takie pomysły jak #PrzestrzeńKobiet, #MęskieMedytacje, #ZrozumŻycie Drugą nogą na której stoimy to sprzęt jakim są komputery, kamerki, aparaty, obiektywy i cała masa kabli. Sprzęt czasami bywa zawodny, więc ważny dla nas jest komfort finansowy na urządzenia, który będzie dla nas zabezpieczeniem w razie awarii tego sprzętu, który aktualnie posiadamy. Do tego dochodzą również koszty oprogramowania (program transmisyjny, programy do montażu i zaplecza graficznego) oraz utrzymania serwera. To wszystko jest konieczne do funkcjonowania kanału. Cyklicznie, co miesiąc ponosimy koszty oprogramowania, wymiany elementów sprzętu, serwera oraz innych składowych, które pozwalają na swobodne funkcjonowanie Mobilnej Wspólnoty. Jeśli chcesz pomóc nam w sprawach technicznych finansowo, będziemy wdzięczni za wsparcie tego celu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Renata Seroczyńska
Renata Seroczyńska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Martyna Gorska
Martyna Gorska
Próg: 10 zł
Aga KO
Aga KO
Próg: 5 zł
Dorota Grzebielucha
Dorota Grzebielucha
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł