Poglebiarka.pl

W Patronite od 28.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 21

Liczba Patronów: 37

Zostań Patronem
Kup na prezent
586 patronów
17 955 miesięcznie
493 975 łącznie
Naszą misją jest: pomóc każdemu zrobić krok w głąb, niezależnie od miejsca, w jakim jest.
Inspirujemy się duchowością ignacjańską.
Organizujemy kursy rozwoju duchowego i osobistego, spotkania, konferencje. Razem tworzymy wspólnotę.

O Autorze

Pogłębiarka istnieje od 2015 roku. Jej pomysłodawcą i założycielem jest Daniel Wojda. Zaczynaliśmy od kanału na YouTube, na którym publikowane były transmisje na żywo medytacji Pisma Świętego. Dziś Pogłębiarka, to nie tylko internetowe projekty, ale realna wspólnota: spotykamy się, modlimy się wspólnie, dzielimy doświadczeniami i wzajemnie inspirujemy. 

Trzy najważniejsze filary naszej działalności to:

 • Kanał na YouTube, Aplikacja mobilna i tworzenie treści do rozwoju - w aplikacji mobilnej i na kanale pojawiają się materiały dotyczące duchowości i rozwoju:  medytacje, Q&A, PCV, Podcasty, kursy tematyczne i okolicznościowe. Tworzymy treści adresowane do wszystkich, jak również takie, które odpowiadają na potrzeby kobiet i mężczyzn z ich szczególną specyfiką. Zapraszamy do współpracy najlepszych specjalistów z dziedziny duchowości, psychologii i psychoterapii. 

 • Społeczność - jesteśmy przekonani, że bardzo ważne aby na drodze rozwoju spotykać innych ludzi - dlatego organizujemy spotkania w różnych miastach w całej Polsce, prowadzimy grupy dzielenia oraz inicjatywy adresowane do kobiet (Przestrzeń Kobiet) i mężczyzn (Męska Strefa). 

 • Zespół - nasz zespół liczy 70 osób, w tym 14, które koordynują podstawowe obszary działania  Pogłębiarki: misja i kierunek, treści, zarządzanie, social media, grupy dzielenia, IT, administracja, grafika  oraz współpracują z ponad 50 wolontariuszami.

 

Pogłębiarka nie mogłaby istnieć i rozwijać, gdyby nie Wasza życzliwość i hojność. Dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu:

 • tworzymy nieprzerwanie treści (Zaprawa, medytacja on-line w każdą niedzielę) , nowe kursy ("Bądźmy Razem", "Podstawowy Kurs Medytacji", "Męskie Medytacje", "Mistycy Karmelitańscy", "Nocne spotkanie", "Wewnętrzna Kobieta, Dziewczynka, Matka", "21 dni z Duchem", "Sortownik myśli", "Okularnik", "Mojżesz", "Rozmawiał z kobietą", "Od religii do wiary)". 
 • powstała aplikacja mobilna - pierwsza w Polsce aplikacja do medytacji - narzędzie pomagające w codziennej praktyce modlitwy. 
 • zbudowaliśmy sieć grup dzielenia   - w tej chwili istnieje prawie 90 grup, które regularnie spotykają się i dzielą owocami medytacji za pomocą metody Kręgów Magis. Powstała też Mapa, dzięki której nowe osoby mogą znaleźć w swojej okolicy istniejącą grupę i do niej dołączyć. 
 • powstała Fundację Pogłębiarka, która jest naszym zapleczem organizacyjnym i daje możliwość realizowania nowych projektów
 • w 9 miastach w Polsce powstały grupy lokalne, które regularnie spotykają się na żywo, wspólnie medytują i dzielą się poruszeniami.
 • koordynowaliśmy Synod on-line - przeprowadziliśmy ponad 300 spotkań, podczas których rozmawialiśmy o nas i o Kościele.
   

Chcielibyśmy oczywiście kontynuować naszą działalność - pomysłów mamy  bardzo dużo - opis naszych planów i potrzeb z nimi związanych znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam
i jeśli chcielibyście je realizować wspólnie z nami - zostańcie naszymi Patronami :) 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Yoa R.
Yoa R.
Próg: 50 zł
Adam Turzyński
Adam Turzyński
Próg: 20 zł
Beata Nitka
Beata Nitka
Próg: 10 zł
Bernadetta Sikora
Bernadetta Sikora
Próg: 100 zł
Aleksander Poćwiardowski
Aleksander Poćwiardowski
Próg: 10 zł