pójdę z torbami

W Patronite od 15.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1601

Liczba Patronów: 1660

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
140 łącznie
Łączę estetyczne z pożytecznym: haftuję ręcznie na materiałowych torbach.

O Autorze

tło

Hej! Mam na imię Natalia. Pójdę z torbami to owoc mojego gap year - wszystko zaczęło się w sierpniu 2018, kiedy zdecydowałam się odłożyć studia w czasie i zasmakować dorosłego życia. 

Postępujące zmiany klimatu popchnęły mnie do upiększania materiałowych toreb. Wierzyłam, że dzięki temu, co robię, choć jedna osoba przestanie używać jednorazowych foliówek - udało się! Do tej pory wykonałam już około 100 zamówień. :) 

Z biegiem czasu rozszerzyłam swoją działalność - torby dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, dodatkowo wyszywam na workach na plecy i ubraniach.

Pracuję całkiem sama - zamawiam, projektuję, prasuję, haftuję, pakuję, wysyłam, udzielam się w mediach społecznościowych. W przyszłości planuję także zacząć szyć własne torby od początku do końca.

Teraz mam 21 lat i studiuję, a pójdę z torbami nieustannie rośnie w siłę. Twoje (niczyje inne!) wsparcie na Patronite umożliwi mi dalszy rozwój: aktualnie moim celem jest zaprojektowanie i zamówienie wlep promocyjnych, które planuję dołączać do zamówień, później chcę zająć się szyciem toreb od podstaw (tutaj potrzebne będą materiały, maszynę na szczęście mam), a w dalszej przyszłości marzy mi się własne studio z prawdziwego zdarzenia. 

Aktualnie jestem unieruchomiona w gipsie - po złamaniu nadgarstka kolejne zamówienia będę mogła przygotować w październiku (i nie mogę się doczekać!). W takim szczególnym czasie Twoja pomoc znaczy dla mnie jeszcze więcej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika