Avatar użytkownika

Poland in the Lens

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Poland in the Lens to przede wszystkim fotografia krajobrazu - tego naturalnego i miejskiego. Jesteśmy dwuosobową drużyną - Marcin i Tomek, która razem z ekipą Patronów kreuje i rozwija pomysły związane z fotografią krajobrazu. Jeździmy, fotografujemy i spotykamy się na zlotach, dzieląc swoją pasję

Cześć !

Witamy Was w fotograficznym świecie Poland in the Lens. My, czyli Marcin i Tomek, rozwijamy ten projekt dla pasjonatów fotografii krajobrazu. Poland in the Lens to nie tylko zdjęcia, które wykonujemy w Polsce i wielu zakątkach świata. To również chęć pokazywania miejsc, które odwiedzamy i dzielenia się praktyczną wiedzą i naszymi doświadczeniami związanymi z fotografią. To fotograficzna edukacja dla początkujących i bardziej dojrzałych fotografów – warsztaty stacjonarne, wyjazdy fotograficzne, kursy on-line, ebooki i poradniki wideo. To przede wszystkim miejsce, gdzie każdy pasjonat fotografii znajdzie coś dla siebie.

Tutaj możesz zobaczyć jeden z wyjazdów na plener do Rogalina

 

 

A tutaj możesz zobaczyć krótki film o tym jak piękna jest Polska.

 

Co dalej ?

Na pewno będziemy z Wami i stale chcemy się rozwijać i doskonalić swój warsztat. Chcemy odwiedzać kolejne miejsca i dzielić się ich pięknem z Wami. Stale pracujemy nad nowymi, wartościowymi publikacjami i poradnikami, dzięki którym Wy będziecie mogli się rozwijać nie tylko fotograficznie. Dokąd nas to zaprowadzi ? Nie wiemy. Wiemy natomiast, że to jest coś, co bardzo chcemy robić. Więc życzcie nam powodzenia i wspierajcie kolejne projekty. Już teraz jesteście częścią społeczności, którą krok po kroku budujemy, żebyśmy wspólnie się uczyli, rozwijali i wspierali.

LAJF dla Patronów - razem można więcej

Prawda ? Zawsze lubiliśmy pracować jako drużyna. Ekipa Patronów to świetna drużyna. Każdy ma jakiś pomysł, jakieś sugestie, koncepcje rozwoju projektu Poland in the Lens. Sami nie dalibyśmy rady zrealizować tak wielu działań. Patroni wspierają nas nie tylko w obszarze finansowym. Ich wsparcie to znacznie więcej niż monety. Zdecydowanie bardziej doceniamy możliwość wspólnej realizacji projektów. Dlatego niektórzy wspierają nas w prowadzeniu bloga, pisząc ciekawe artykuły, inni zarządzają naszym Twitterem, jeszcze inni po prostu podrzucają swoje propozycje działań. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna i staramy się wsłuchać w głos Patronów. Ale jak się z nimi komunikować ? Postanowiliśmy, że każdy Patron z naszej szalonej ekipy dołącza do dedykowanej grupy na Facebooku, na której w każdy poniedziałek, o godzinie 20:30 spotykamy się na Patronowych LAJF'ach. To idealne miejsce do wspólnego spędzenia czasu i dyskusji. Jest wesoło, kreatywnie i przede wszystkim inspirująco.

Cykliczne Zloty Patronów - rodzinnie i kreatywnie

Nasi Patroni, to ekipa świetnych ludzi, którzy nie tylko nas wspierają. Wspólnie z nimi tworzymy wyjątkową społeczność, społeczność, która jest bardzo kreatywna i oparta na wspólnej pasji. My staramy się inspirować naszych patronów, a oni inspirują nas dając nam bardzo pozytywnego kopa do działania. Spotkania on-line są świetne, ale najlepiej jest się poznać osobiście. Dlatego wspólnie postanowiliśmy, że spotykamy się mniej więcej co 3-4 miesiące i wykorzystujemy tą okazję do wspólnych działań - fotografowania, rozmów i dyskusji nad nowymi pomysłami. Ale jak się spotkać ? Zdecydowaliśmy, że te spotkania będą miały formułę zlotów Patronów. Zjeżdżamy się rodzinnie w różnych ciekawych miejscach Polski. Kto wie, może za jakiś czas spotkamy się za granicą, bo nasi Patroni działają globalnie ;) A jak wyglądają te spotkania ? Zobaczcie w krótkim materiale z jednego ze zlotów.

Relacja z I Zotu Patronów Poland in the Lens

  

Podcast FotoMoto - lubimy mówić o fotografii

Spotykamy się na cotygodniowych LAJF'ach, jeździmy na wspólne zloty i... bardzo dużo ze sobą rozmawiamy. Rozmowy te są z reguły powodem do wielu przemyśleń o tym jak powinien wyglądać projekt Poland in the Lens, czym jest pasja, jakie projekty zrealizować, co znaczy dla nas fotografia. Wszystkie nasze rozmowy, zdobywane doświadczenia, sukcesy i porażki to świetna okazja, żeby o tym mówić. A ponieważ Wy Patroni, ale również cała nasza kilkunastotysięczna społeczność lubicie słuchać, to postanowiliśmy o tym opowiadać. I w ten sposób narodziła się formuła FotoMoto. Początkowo dostępna na naszym kanale YouTube, od lipca 2019, również dzięki Waszemu wsparciu, FotoMoto zmieniło się i teraz jest podcastem. A to, co dla nas najważniejsze, to po pierwsze fakt, że ten podcast powstaje dzięki naszym rozmowom, a po drugie radość z tego, że ma coraz szersze grono swoich fanów na wielu podcastowych platformach.