Avatar użytkownika

PolecanyBiznes.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj w gronie Patronów portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Bardzo dziękujemy! Wpłata w wysokości 10 zł to koszt zakupu 1 kawy na mieście, który przyczyni się do rozwoju portalu! Na zdrowie!
25 zł miesięcznie
Zostań nie tylko Patronem, ale także Przyjacielem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl.

Twoje wsparcie pomaga nam się rozwijać i poruszać kolejne istotne tematy na łamach portalu. Dzięki temu nie musimy zasypywać strony mnóstwem reklam. Zostań z nami na dłużej, a ułatwisz nam tworzenie kolejnych intrygujących treści! Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego.

Każdy Patron z tego progu i wyższych otrzyma certyfikat z podziękowaniem za wsparcie oraz dostęp do grupy na Facebooku, w której będzie można sugerować tematykę artykułów.
50 zł miesięcznie
Zostań Srebrnym Patronem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl

Jesteśmy szczerze wzruszeni (cała redakcja)! Bardzo Ci dziękujemy! W podziękowaniu za Twoje wsparcie wymienimy Twoje imię i nazwisko oraz nazwę firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule z podziękowaniem za wsparcie na naszym portalu. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku.

Otrzymujesz także dostęp do nagród z progu 25 zł. :)
100 zł miesięcznie
Zostań Złotym Patronem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl
Jest nam szalenie miło, a łezki same kręcą się w oku. W podziękowaniu za Twoje wsparcie chętnie zaprosimy Cię do udzielenia wypowiedzi w artykule.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25 i 50.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
1000 dostępnych miejsc
Zostań Platynowym Patronem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl

Każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Choć łzy wzruszenia lecą z naszych oczu, to radość jest ogromna. Chcemy podziękować Ci za wsparcie naszego portalu w postaci wywiadu, recenzji lub artykułu przygotowanego przez naszą redakcję. Materiał na stałe pozostanie na naszej stronie oraz trafi do social mediów.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25, 50, 100.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PolecanyBiznes.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PolecanyBiznes.pl to przestrzeń do prezentacji biznesu, budowania silnej marki lub pozycji eksperta. Znajdziesz na nim mnóstwo artykułów biznesowych, trendów i wiedzy ze świata biznesu. Wywiady z praktykami biznesu i ekspertami, a także wiele cennej wiedzy.

Historia powstania portalu dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn

Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl powstał z podpowiedzi intuicji i potrzeby serca po lekturze jednej z książek o ludziach biznesu, historiach powstawania firm i milionerach, które uwielbiam poznawać. Dla przedsiębiorców i z myślą o nich. To wyjątkowe miejsce w sieci i przestrzeń do promocji ekspertów oraz firm, w którym chcemy opowiadać wyjątkowe historie różnorodnych biznesów: start-upów, mikrobiznesu, małych, dużych i średnich firm oraz przedsiębiorstw i korporacji. Promujemy współpracę w biznesie zamiast walki z konkurencją.

Misja portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl

Misją marki PolecanyBiznes.pl jest zapewniać osobom przedsiębiorczym przestrzeń do budowania i wzmacniania świadomości ich marek. Portal dla przedsiębiorczych kobiet biznesu i biznesmenów PolecanyBiznes.pl to także przestrzeń do networkingu, dająca możliwość nawiązywania relacji biznesowych oraz zwiększania sprzedaży produktów i usług. Pragniemy motywować i inspirować do rozwijania firm i współpracy pomiędzy firmami, nawet tymi, które z pozoru wydają się być konkurencją. Udowadniamy, że razem możemy więcej!

Piszą o nas inne media biznesowe, a to jest powodem do dumy i dowodem na to, że jesteśmy potrzebni!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PolecanyBiznes.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.