Avatar użytkownika

Polish REDS

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Magazyn Polish REDS to miesięcznik, który przedstawia polskim sympatykom Liverpoolu fakty i opinie, jakich nie znajdą nigdzie indziej. Nie boimy się spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy lub zasiąść do analizy newralgicznych punktów drużyny The Reds. Stawiamy na ciągły rozwój, aby za każdym razem pozytywnie zaskakiwać czytelników!

Magazyn Polish REDS to miesięcznik tworzony przez kilkunastoosobową grupę kibiców Liverpool FC. Nasza redakacja opiera się na młodych adeptach dziennikarstwa, którzy pragną połączyć miłość do klubu z publicystycznymi ambicjami. Od pierwszego numeru – wydanego we wrześniu 2017 roku – staramy się robić postępy dla Was i dla nas. Chcemy podzielić się z czytelnikami naszą pasją, wiedzą i punktem widzenia. Wierzymy, że w ten sposób możemy choć trochę wpłynąć na postrzeganie klubu i całego futbolu.

 

 

Potrzebujemy Waszego wsparcia, by nadal rozwijać nasz projekt. Projekt, który kosztuje nas wiele czasu i energii, ale przynosi niewiarygodnie dużo satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że fani tak wielkiego klubu, jakim jest Liverpool FC, wspólnymi siłami mogą tworzyć coś, czym nie mogą się pochwalić inne piłkarskie fankluby w Polsce. Najlepszym tego dowodem będą dalsze postępy w tworzeniu Polish REDS!