Polityka Zagraniczna

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 153

Liczba Patronów: 120

Zostań Patronem
144 patronów
2 840 miesięcznie
34 890 łącznie
Nazywam się Marcin Kuśmierczyk i razem z Wami współtworzę kanał na portalu Youtube. Polityka Zagraniczna to program przybliżający widzom skomplikowane realia polityki międzynarodowej w przystępny sposób.

O Autorze

Świat przyspiesza, a my nie możemy pozwolić by nam uciekł. Chyba jeszcze nigdy w najnowszej historii tak ważne nie było to, by dostrzegać i starać się zrozumieć zmiany jakie zachodzą w polityce międzynarodowej. Jeśli jesteś osobą ciekawą świata, kanał Polityka Zagraniczna jest dla Ciebie.


W programie nie udaję, że pozjadałem wszystkie rozumy, nie ,,objaśniam" świata z perspektywy wszystkowiedzącego mędrca. Staram się zaprezentować takie spojrzenie, które da Ci do myślenia i sprawi, że zawiła materia stosunków międzynarodowych choć odrobinę się rozjaśni. 

Dalszy rozwój projektu będzie możliwy tylko dzięki Twojemu wsparciu. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć coraz bardziej dynamiczną społeczność ludzi którzy cenią wiedzę. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Mateusz Jastrzebski
Mateusz Jastrzebski
Próg: 10 zł
Bartłomiej Antosik
Bartłomiej Antosik
Próg: 10 zł
Karol Stoiński
Karol Stoiński
Próg: 10 zł
Kacper Drobny
Kacper Drobny
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kinga Zemła
Kinga Zemła
Próg: 10 zł