Dominikanie.pl

W Patronite od 30.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 35

Liczba Patronów: 29

Zostań Patronem
554 patronów
10 735 miesięcznie
165 295 łącznie
Dominikańską misją jest głoszenie Ewangelii po całym świecie - również tym w internecie, dlatego założyliśmy portal Dominikanie.pl, na którym chcemy dotrzeć z Dobrą Nowiną do każdego człowieka.

O Autorze

Zakon Braci Kaznodziejów został założony kilkaset lat temu, aby dobra nowina o zbawieniu w Jezusie Chrystusie mogła dotrzeć do każdego człowieka, aż po krańce ziemi. Bracia dominikanie wędrują więc po świecie głosząc wszędzie kazania i rekolekcje. Jednym z miejsc tego świata, gdzie można spotkać bardzo wielu ludzi jest internet, dlatego od lat również w nim staramy się głosić. 

Prawie dwa lata temu stworzyliśmy miejsce - portal o nazwie Dominikanie.pl - które zgromadziło wielu głoszących, zarówno braci dominikanów, jak i naszych świeckich przyjaciół.

 


Udało nam się w tym czasie stworzyć kanał YouTube, który zgromadził ponad 140 tysięcy widzów, portal internetowy, aplikacje na telefony oraz nagrać ponad 2200 filmów. 

Miesięczny koszt naszej działalności to ok. 35 tysięcy złotych. Nasza działalność jest finansowa z trzech źródeł: część kosztów pokrywa Polska Prowincja Dominikanów, cześć to dochody z reklam na YouTube, a pozostałe koszty to wsparcie Patronów - i właśnie o to ostatnie chcielibyśmy Was prosić. Chcielibyśmy nadal tworzyć kaznodziejskie i muzyczne materiały video oraz rozwijać nasz portal.

Zostańcie naszymi Patronami i pomóżcie nam głosić Ewangelię!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Andrzej Kisło
Andrzej Kisło
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Robert Dunaj
Robert Dunaj
Próg: 10 zł
Michał Słota
Michał Słota
Próg: 10 zł
Agnieszka Jakubczyk
Agnieszka Jakubczyk
Próg: 50 zł
Ewelina Szabelska
Ewelina Szabelska
Próg: 10 zł