Zapraszamy na stronę Dhamma.pl

Obrazek posta

 

Czołem - zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony Dhamma.pl aby móc zamówić tam darmowe książki z naszego projektu „Dhamma-dāna”(„dar Dhammy”). 

Wszystkie materiały na stronie są darmowe, ponieważ Dhamma została nam przekazana bez żadnych opłat. Wiedza o wyzwoleniu się z cierpienia powinna być bezpłatna, ponieważ jest bezcenna i „najdroższa”. Dlatego każdy może zamówić nasze książki w formie papierowej, wystarczy się zalogować i podać adres do wysyłki. Fundacja „Theravada” działa wyłącznie dzięki darowiznom od osób prywatnych i innych fundacji. Wszystko, co oferujemy, to dar Dhammy od tych wszystkich, którzy już skorzystali z Nauk Przebudzonego i chcą się Nimi podzielić z innymi. Dlatego projekt ten nazywa się po pāḷijsku „Dhamma-dāna”, czyli „dar Dhammy” – to podarunek od kogoś, kto był na tyle szczodry i hojny, że chciał się podzielić tym z Tobą. Tak jak z innymi podarunkami, z wydawanymi przez nas książkami możesz zrobić, co uważasz za słuszne, sugerujemy podzielenie się tym darem z bliskimi osobami. Oby wiedza o dobrej Dhammie wytworzyła we wszystkich istotach czujących mądre wglądy prowadzące do całkowitego wyswobodzenia się z krzywdy i cierpienia.

 

Pamiętaj! To, co darmowe, nie znaczy bezwartościowe. Fundacja – dzięki darczyńcom – opłaca druk książek, przesyłkę i wszystkie pozostałe koszty. Zamawiaj tyle, ile potrzebujesz, a nie tyle, ile pragniesz posiadać. Pamiętaj też, że jednorazowa wysyłka większej liczby książek jest praktyczniejsza, niż kilkakrotne wysyłanie mniejszych paczek. Zatem już przy zamawianiu powinieneś wykazać się mądrością Drogi Środka :)

 

Planujemy wydawanie nowych książek i dodruki wcześniejszych tytułów, o czym będziemy informować. Na podstronie czytelni można przeczytać rozdziały książek on-line, można też ściągnąć elektroniczne wersje książek, pobrać pliki mp3 z audio-książkami, ale można je też odsłuchać na SoundCloudzie i na YouTubie.

 

* Informacja dla naszych patronów z Patronite (https://patronite.pl/TheravadaPL) - specjalnie dla Was przygotowaliśmy paczki ze starymi wydaniami, których nie będzie można (jeszcze/już) dostać na nowej stronie. Będą to zaskórniaki czyli końcówki wydań, które oczywiście kiedyś będą wznowione. Będziemy się z wami kontaktować mailowo odnośnie adresu pocztowego i książek, które chcecie (powiemy które mamy na stanie jako zaskórniaki). Możecie oczywiście zamawiać nowe książki ze strony Dhamma.pl :) Paczka z końcówkami będzie nieco później (sprawy logistyczne) więc jeśli nie możecie się doczekać, to śmiało zamawiajcie już teraz porcję dobrej Dhammy na papierze :D

książki darmowe dhamma strona zamawianie papierowe

Zobacz również

Darmowa pomoc psychologiczna
Nowy tytuł w księgarni
Raport

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...