Prace nad systemem reaktorów zakończone.

autor: Rebelian
1 rok temu

Zakończyłem prace nad kartami "Reaktorów" - są gotowe do użycia. Pojawiły się charakterystyczne nowe wtyczki i bardziej techniczny klimat okładek. Miałem dylemat czy nie przejść na układ hexalny - jednak wygrały karty, którymi jest łatwiej operować.

 

 

Karty reaktorów - regulują przepływ energii pochodzącej z Jarzma Diamataru. Wyglądają jak układy elektroniczne i na pierwszy rzut oka są nieco skomplikowanie - jednak w mechanice jest znacznie prościej. Karty układa się z lewej i prawej strony Karty Jarzma Diamataru starając się idealnie dopasować ich połączenia. Jest to bardzo ważne, gdyż re-konfiguracji można dokonywać tylko 1 raz na turę, a złe ustawienie lub dopasowanie będzie skutkowało zbyt dużym lub zbyt małym przepływem energii.

 

Przepływ energii z kolei wykorzystują karty funkcyjne, pozwalające na budowę różnych specjalnych instalacji. Od labolatoriów badawczych po cały zaawansowany system obronny.

 

 

Smaku dodaje jeszcze ilość dostępnych permutacji. Karty funkcyjne będą występować w całej gamie różnych ras i nie zawsze będą dla nas kompatybilne.

Darmowy!
Trwa ładowanie...