Cztery nowe dodruki

Obrazek posta

 

Dziś mamy dla Was cztery tytuły dodruków, które już możecie zamawiać na stronie Dhamma.pl - wraz z innymi książkami jest to już osiem tytułów do wyboru. Pamiętajcie, że jest to projekt daru Dhammy, więc zarówno książki, jak i wysyłka są darmowe, a to wszystko dzięki wsparciu darczyńców, zarówno tych, którzy przesyłają nam środki bezpośrednio na konto bankowe (numer na okładkach), jak i wszystkich naszych patronów z portalu patronite.pl. To właśnie im wszystkim należą się podziękowania, ponieważ dzięki ich bezinteresownej pomocy materialnej byliśmy w stanie szerzyć dobre słowo Buddhy i jego uczniów. W krajach tradycyjnie buddyjskich taki uczynek uważa się za najlepszy, zgodnie z cytatem z Dhammapady „Dar Dhammy przewyższa wszystkie dary” (Dhp.354). Dary, jak polskie słowo wskazuje, są darmowe, co więcej, możecie zamawiać wszystkie 8 tytułów w jednej paczce, nawet po kilka sztuk, pamiętajcie tylko, że limit egzemplarzy na paczkę wynosi 45 sztuk, więc praktykujcie umiarkowanie. Zamawiajcie uważnie, wpisując poprawnie swój adres, z dokładnymi numerami domów i mieszkań oraz kodu pocztowego. Niby oczywistość, ale sporo osób zamawiających o tym nie pamięta. Być może są rozemocjonowani tym, że książki są darmowe. Prosimy jednak o praktykę buddyjskiego spokoju i opanowania podczas wypełniania formularza. A żeby Was nieco rozentuzjazmować, już całkiem niedługo będziemy ogłaszać NOWE wydanie książki Ajahna Brahma, które też pojawi się na stronie DHAMMA.PL

Zmienił się próg za 10 PLN. Od teraz wszystkie książki zamawiajcie przez Dhamma.pl - to znaczy, że nie ma już „zaskórniaków”, ponieważ cztery dodruki są od teraz składowane w magazynie i tylko stamtąd można je zamówić. Czyli nie będzie już tak jak poprzednio wysyłania paczki wszystkich książek, ponieważ każdy (w tym nowi patroni) mogą zamówić książki ze strony Dhamma.pl. Jedyne co pozostaje w tym progu to lista kolportażowa. Każda nowa książka - a przez nową mam tu na myśli nowy tytuł - będzie wsadzana do koperty i wysyłana Pocztą Polską na podany adres. Więc tak jak poprzednio będziemy pytać nowych patronów o adresy pocztowe, by móc w przyszłości wysłać im świeże wydania. Będziemy słać maila do „starych” patronów czy zmienił im się adres około dwa tygodnie przed ogłoszeniem i otwarciem zamówień tytułu na stronie Dhamma.pl. Tydzień przed otwarciem wyślemy pojedynczą kopię każdemu patronowi pod wskazany adres. Powinna dotrzeć po kilku dniach, czekając na patrona w skrzynce. Jeśli patroni zechcą więcej kopii nowego wydania zawsze mogą zamówić je przez stronę Dhamma.pl, pamiętając że limitem jest 45 sztuk na paczkę. Tym sposobem być może uda nam się jeszcze bardziej usprawnić wysyłkę książek.

Reasumując: jako patron, jakiegokolwiek progu, siedzisz wygodnie, nowa książka do Ciebie dojdzie, nie musisz czekać na kuriera, wyląduje w Twojej skrzynce pocztowej. Wszelkie dodruki starych wydań musisz zamówić samemu, i będzie to już kurier - dostaniesz numer trackujący, kurierzy powinni się kontaktować już bezpośrednio z Wami.  

książki dhamma.pl progi

Zobacz również

Zapraszamy na stronę Dhamma.pl
Nowa książka i plany na 2020
"Trzymaj mniej!"

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...