Nowości na kanale - gotowanie, live'y, nowe nagrody!

1 rok temu

Drodzy Patroni,

 

Jak zwykle dziękuję wam za wielkie wsparcie. 

Ostatnio moja żona Aiko coraz bardziej angażuje się w prowadzenie naszego kanału o Japonii. Możecie się spodziewać dużej ilości nowych vlogów w wykonaniu japońskiej żony.

 

Zapraszam na nowy odcinek o gotowaniu japońskich potraw:

Wieprzowina smażona z imbirem (Shoga yaki)

https://www.youtube.com/watch?v=bv4dL36wFtI

 

Będzie też vlog o:

- nauce polskiego przez Aiko

- nauce japońskiego dla was

- vlogi podróżnicze

 

Chciałem także dać wam znać, że wkrótce dojdą kolejne fascynujące benefity dla Patronów. Chcemy rozwijać ofertę naszego kanału i przygotujemy specjalny kontent tylko dla Patronów. Dojdą między innymi live streamy tylko dla Patronów. Dzięki temu bedziemy mogli na spokojnie pogadać i odpowiem na wasze pytania. Moja żona Aiko będzie się pojawiać głównie na prywatnych live'ach ze względu na to, że na publicznym live często moja żona jest obrażana i jest to mało przyjemne. Z tego powodu Aiko będzie się pojawiać na live streamach w bardziej przyjaznym towarzystwie - Waszym :)Docelowo będzie 1 prywatny live stream tygodniowo dla Patronów. Dajcie znać jaki dzień wam odpowiada! Będą też specjalne wideo dla Patronów. Myślimy też o założeniu tajnej grupy o Japonii dla Patronów, gdzie będziecie mogli bezpośrednio pytać się Aiko i mnie o różne sprawy związane z Japonią. Co o tym myślicie?

 

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do grupy o Korei Północnej to dajcie znać. Dodam was. (Dla Patronów powyżej od 10zł).

 

Zapraszam na kolejny live stream o 12:00 dzisiaj!

Tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=BKXnLmhion0

 

Do zobaczenia!

 

 


 

Darmowy!
Trwa ładowanie...