Kim jesteśmy?

Darmowy!
1 rok temu Brak komentarzy

Cześć!

Z pierwszego wpisu dowiedzieliście się, że jesteśmy organizacją społeczną, a konkretniej stowarzyszeniem. Jak powstaliśmy?

W 2003 roku grupa osób, dla których jawność i przejrzystość życia publicznego była ważnym elementem życia, postanowiła założyć Sieć, a właściwie to Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich, ale nie będziemy Was zanudzać historią. Dzisiaj Sieć Obywatelską Watchdog Polska tworzą członkinie i członkowie z całej Polski, których jest ponad 50 oraz zespół pracownic i pracowników, których poznacie bliżej na naszej stronie www.siecobywatelska.pl/zespol-i-ludzie. Ci ostatni wraz z Fundacją Gerere tworzą zespół pracujący nad rozwojem Sprawdzamyjakjest.pl.

Dagmara, Joanna, Jacek, Katarzyna, Kuba, Martyna, Roksana i Wojciech przygotowują kolejne kampanie, projektują wygląd serwisu, programują zmiany na stronie, opracowują raporty i zbierają pomysły na kolejne usprawnienia systemu. Dbają o to, żeby oznaczanie dokumentów było dla Was przyjemne, a wyniki wspólnych analiz jak najbardziej rzetelne. Odpowiadają też za kontakt z Wami i naszą komunikację, jeśli zatem macie jakieś pytania, to nie krępujcie się i piszcie na patronite@siecobywatelska.pl.

Trwa ładowanie...