Piłkarze wspierają "Postaw na siebie"

O tym, że chcę założyć fundację, która będzie zajmować się minimalizacją szkód hazardowych pisałem na postawnasiebie.org już w marcu 2020 roku – TUTAJ. Pierwotnie zakładałem, że fundacja wystartuje w ciągu kilku miesięcy, ale pandemia utrudnia mi podjęcie stosownych kroków. Z pomysłu jednak nie zrezygnowałem. Wierzę, że dzięki Twojemu wsparciu wkrótce będę mógł go zrealizować.

Chcę by jednym ze sposobów, w jaki fundacja będzie gromadzić środki na realizacje jej celów były aukcje charytatywne. Pomysłem tym już wcześniej podzieliłem się z kilkoma piłkarzami, którzy zdecydowali się mnie w tym wesprzeć.

Jakub Arak (obecnie Raków Częstochowa) przekazał koszulkę z autografami Lechii Gdańsk. Krystian Bielik podarował mi swoją koszulkę Derby Country, na której złożył podpis. Swoją koszulkę GKS Tychy podpisał także Łukasz Moneta. Podobnie jak Adrian Małachowski (1. FC Magdeburg), ale to z klubu GKS Bełchatów. Piotr Parzyszek (dziś w Frosinone Calcio) podesłał koszulkę z autografami Piasta Gliwice. Od Miłosza Szczepańskiego otrzymałem koszulkę z upamiętniającą awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa, na której znajdują się podpisy drużyny. Koszulkę Stali Mielec z autografami całego zespołu podarował mi Mateusz Żyro. Bramkarz AC Monaco, Radosław Majecki ofiarował zaś swoje rękawice - obie z Jego autografem!

Wszystkim wyżej wymienionym raz jeszcze dziękuję! Tak jak wspomniałem, w momencie gdy już powstanie fundacja, wszystkie te rzeczy trafią na jej aukcje charytatywne. Pozyskane z aukcji środki będą przeznaczone na cele fundacji, czyli minimalizację szkód hazardowych.
Komentarze (0)

Trwa ładowanie...