Wreszcie! Wkrótce ruszymy z podcastem

Darmowy!
7 miesięcy temu Brak komentarzy

Podcast to coś w rodzaju audycji radiowej, ale dostępnej na żądanie, w każdej chwili, i tworzonej niekoniecznie przez zawodowych radiowców. Pewnie żadnemu z czytelników Geekweba, czy też Autorów i Wspierających różne projekty na Patronite, nie muszę tłumaczyć czym jest podcast. Od dłuższego czasu Geekweb miał pojawiać się w przestrzeni internetowej również jako to medium, ale czas płynął, a decyzje ostateczne nie zapadały, projekt czekał na lepsze czasy. Zdaje się, że te nadeszły właśnie teraz.

Zebrała się skromna grupka, która jest zdeterminowana w projekcie uczestniczyć, a więc nie pozostało mi nic innego, jak spiąc to wszystko do kupy i wreszcie z własnym podcastem wystartować. Projekt nie jest odkrywczy, ale mimo tego postaramy się zaskoczyć słuchacza wartościową treścią. Będziemy rozmawiać o technologii, rozrywce, popkulturze, słowem, wszystkim co można by podpiąć pod definicję geeka. Projekt nie jest również zamknięty więc jeśli Ty, drogi czytelniku, masz jakieś pomysły lub chciałbyś w projekcie wziąć udział - serdecznie zapraszamy. Skontaktuj się z nami pod adresem podcast(at)geekweb.pl.

W związku z uruchomieniem podcastu na naszym koncie pojawi się również nowy, 50 złotowy próg dla Wspierających, który upoważniał będzie do udziału w co najmniej jednym odcinku podcastu w kwartale.

Wkrótce przekażę więcej szczegółów. Stay tuned :)

Trwa ładowanie...