Książka "Życie pełne błogosławieństw"

Darmowy!
1 rok temu Komentarze: 1

Czołem patroni!

 

Wreszcie się udało! Książka „Życie pełne błogosławieństw” T Y Lee została przesłana do drukarni, a my upubliczniamy już teraz wersję PDF, całkowicie za darmo, dla wszystkich czytelników, którzy potrafią czytać elektroniczne wersje. Na razie wyprodukowaliśmy tylko PDF oraz wersję on-line na Sasanie, epub i mobi będą za jakiś czas.

Ściągnij plik PDF bezpośrednio, stąd: http://sasana.wdfiles.com/local--files/download/TY%20Lee-%C5%BBycie%20pelne%20blogoslawienstw.pdf

Wersja on-line na portalu Sasany: http://sasana.wikidot.com/zycie-pelne-blogoslawienstw

 

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do powstania tej książki. Idzie to na Wasze konto kammiczne, obyście poczuli dobre rezultaty jeszcze w tym życiu. To samo dobro, co możecie sprawdzić sami, zaglądając do książki, którą pomogliście stworzyć. Przy okazji - Māra - Zły - cały czas nam bruździł w pracach, a to znaczy, że bardzo nie chciał żeby ta książka „ujrzała światło dzienne” - więc jeśli drażnimy wroga Dhammy, znaczy że idziemy w dobrym kierunku 🙂

Książka pojawi się za circa dwa tygodnie w wersji papierowej na stronie DHAMMA.PL i wtedy będzie można ją stamtąd zamówić, też za darmo (opłacając za siebie wysyłkę). Uwaga patroni z patronite theravady (patronite.pl/TheravadaPL) dajcie znać - na znany Wam adres mailowy - czy zmieniliście swój adres zamieszkania (a więc pocztowy). Chcemy Wam wysłać pojedynczy egzemplarz, jak tylko dostaniemy książki z drukarni. Jeśli adres jest ten sam, nic nie róbcie, książka do Was powinna dotrzeć.

Jeszcze raz - pokłon dla Was, darczyńcy, to wszystko dzięki Wam. Chwała też osobom zaangażowanym w projekt - sādhu! Będziemy ogłaszać jak książka będzie na papierze, trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło już gładko i bezproblemowo.

Trwa ładowanie...