JUSTA ANIMUJE odc. # 75 / Przypadkowe podobieństwa do... / Polecam świetne animacje! / Nostalgia!

Obrazek posta
W tym, nostalgicznym odcinku, opowiadam o moich, pierwszych bohaterach. Przy okazji zestawiam ich z innymi postaciami, które mają na przykład podobne funkcje w fabule lub cechy...
 
W ten sposób przy okazji opowieści o pomyśle na postacie Bazyliszka i Starego Feniksa - odsyłam Was do literackich inspiracji dla Justy, a kiedy wspominam o rysicy Urszuli (Do kogo ma podobne uszy, pazurki i troszkę ślepka?) lub o wilczycy Mai (jaka inna wilczyca z kina też musiała dokonać ważnego wyboru - film Balto 2)... to przy okazji też polecam ciekawe animacje!
 
Żeby było śmieszniej w chwili wymyślania tych postaci... nie znałam bohaterów, którzy zostali w tym filmie wymienieni jako "podobni z przypadku". To tylko dowód na to, że pewne pomysły "wiszą w powietrzu"!
 
W filmie mam grafiki z ciekawostkami, które wykonałam w 2015 roku... Pokazuje bo na tych porównaniach, mam jedne z pierwszych ilustracji... z dawnymi bohaterami 🙂
 
Zachęcam do dania suba i z dzwoneczkiem, abyście byli na bieżąco z moimi, nowymi filmami!
 
Polecam również Motion Kiosk: https://www.facebook.com/MotionKiosk ​​który jest Patronem projektu JUSTA ANIMUJE seria 3.
 
 
 
bohaterowie animacje ciekawostki komiks animacja opowiadania

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...