Robię nową wersję mojej dawnej animacji. Porównanie dwóch zwiastunów... Film z 2003 vs 2021!

Obrazek posta
Tak wygląda porównanie zapowiedzi do mojej nowej animacji w porównaniu z trailerem do jej wersji z 2003 roku. Nareszcie zmontowałam ten trailer do końca... Starsza animacja została finalnie ukończona w 2006 roku (była jakby filmem, ok 50 minut, więc prawie pełny metraż to był!) , natomiast reboot będzie najprawdopodobniej serialem...
 
Starsza animacja będąca czymś w rodzaju fanficka do serii Digimon Tamers miała rozdzielczość standard HD - to był cudowny przypadek: film w 2 wersjach 800 x 600 i potem poprawka na 1024 x 7280 Popularne jeszcze kasety VHS - 300 pikseli wideo. Film nazywała się - Culumon: Cyfrowe Wyzwanie.
 
Nowa animacja - będzie miała swoje całkiem nowe uniwersum stąd tytuł Chimery. Tylko w dialogach i w pewnym żarcie będzie nawiązanie do serii, która była niewątpliwa inspiracją. Bedzie zupełnie nowa historia profesor Minami, a "umowne" Tokio zastąpi współczesna Warszawa. Film - zwiastun w oryginale jest mega HD czyli w 4K.
 
Być może w swojej finalnej formie otrzymamy po sklejeniu odcinków... pełny metraż, ale długość filmu nie ma znaczenia. Liczy się dobra zabawa! Kibicujcie nad moją, nową animacją i dajcie subka 🙂 Możecie wspierać na Patronite... Nie pogniewam się :)
 
animacja chimery trailer zapowiedź adobe animate flash

Zobacz również

JUSTA ANIMUJE odc. # 93 / XI Festiwal Kultury i Sztuki w Płocku / Pierwsze wrażenia! / Fil...
JUSTA ANIMUJE odc. # 96 / Każdy ma swoje lato / Inspirujące rozmowy z twórcami filmu! / Re...
JUSTA ANIMUJE odc. # 97 / Szczera rozmowa z Markiem Lechkim o jego filmie! / Interior cz. ...

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...