Lista jest tylko jedna! I taki koncert też!

Obrazek posta

Drodzy Patroni i nie tylko ;-)

W piątkowym live otwartym, który odbywał się też na naszej antenie ogłosiliśmy termin i miejsce KONCERTU: 26 października 2021 r. (wtorek) od godziny 19:00. Koncert będzie transmitowany na żywo na naszej antenie i online. Na widowni mamy bardzo małą pulę miejsc. Postanowiliśmy przeznaczyć je na cel charytatywny - dlatego tych z Państwa, którzy chcieliby uczestniczyć w nim osobiście, zapraszamy do licytowania dwuosobowych zaproszeń. Dochód z licytacji w całości trafi do Fundacji Kultury bez Barier.

Pierwsze 25 podwójnych zaproszeń już zostało wylicytowanych i zasiliło konto Fundacji - teraz trwa licytacja drugiej puli. W piątek będzie jeszcze mała trzecia dogrywka.

A jak będzie wyglądał sam koncert? Będzie transmitowany na żywo, a później dostępny do odtworzenia. Wystąpią na nim zaprzyjaźnieni z nami: Daria Zawiałow, Tomasz Organek i Zalewski, a do tego gościem specjalnym będzie Pani Ewa Bem.

Wykonywane utwory niech pozostaną tajemnicą do samego końca, dość powiedzieć, że wszystkie uzyskały niepowtarzalne aranżacje Smolika - Lista jest tylko jedna i taki koncert też! Całość poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Marcin Łukawski.

Ten koncert, to także realizacja pierwszego celu naszej zbiórki - tu na Patronite. Jest on podziękowaniem Piotrowi Baronowi, Bartoszowi Gilowi, Markowi Niedźwieckiemu i Halinie Wachowicz za ich pracę. Wreszcie możemy go zorganizować i bardzo się cieszymy, że jest już tak blisko!

To co? Do zobaczenia za tydzień?

koncert LP357 wejściówki bilety

Zobacz również

LIVE OTWARTY - Lista Piosenek 357 + koncert
Playlista od Karoliny Markiewicz
Nowy system (poleca się) do głosowania!

Komentarze (9)

Trwa ładowanie...