W Patronite od 05.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1

Liczba Patronów: 1

Zostań Patronem
Kup na prezent
49354 patronów
880 649 miesięcznie
19 824 210 łącznie

Jest milion powodów, by nas wesprzeć. Teraz dorzucamy jeszcze cztery :)

1 000 000 zł

miesięcznie

88%

osiągnięto

119 351 zł

brakuje

1. Wzmocnienie aplikacji - wygoda i personalizacja
Na start radia zrobiliśmy aplikację, która miała powstać szybko i spełnić podstawowe zadanie. Jest przejrzysta i prosta w obsłudze, ale czas na więcej. Podniesiemy wygodę użytkowania i zwiększymy możliwości personalizacji. Rozwój naszej platformy dystrybucji treści (aplikacja i strona www) ma teraz wysoki priorytet. Ale to duży wydatek i niestety jest coraz drożej. Każda wpłata pozwoli realizować nasz plan szybciej i sprawniej.

2. Więcej wideo, ale z wyczuciem
Udało się dzięki Wam postawić tu pierwsze, mocne kroki (transmisje z koncertu i Topu, więcej wideo w mediach społecznościowych). Chcemy to kontynuować. Środki przeznaczymy na sprzęt, ludzi i realizacje. Pokażemy więcej redakcyjnego życia. Ale wszystko pod kontrolą - nie zamienimy studia radiowego w telewizyjne ;)

3. Wydarzenia dla Patronów
Izolacja wszystkim daje w kość. Tęsknimy za spotkaniami. Chcemy, zachowując wytyczne, wyjść mocniej w teren. Marzy nam się kilka dużych wydarzeń pod marką Radia 357. Takie, na które można przyjść ze znajomymi lub rodziną. Będziemy na nie zapraszać Patronów, by wspólnie spędzić czas w dobrym towarzystwie.

4. Dzielić się doświadczeniem
W Radiu 357 kręci się całkiem spore grono fachowców. Otrzymujemy wiele i chcemy też wiele dawać. Czas podzielić się naszą radiową wiedzą z tymi, którzy mogliby na niej skorzystać. Może platforma e-learningowa, program stażowy, program rozwoju talentów lub nagroda? Wszystko w Waszych rękach :)


Koncert dla ekipy Listy Przebojów

50 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zorganizujemy koncert w podziękowaniu dla ekipy Listy Przebojów. Tak samo jak Państwo, uważamy, że zasługują oni na piękne pożegnanie, zwłaszcza po tym, jak zostali potraktowani w maju. Nie zostawimy tak tego przecież!

Lista to 38 lat wzruszeń, wspomnień i ilustracji do wydarzeń naszego życia. To nie tylko kultowa audycja radiowa, ale też niesamowite zjawisko popkultury w Polsce. Piątek wieczór zawsze oznaczał głos Niedźwiedzia. Prawda?

Jak się żegnać, to z hukiem. Zorganizujemy koncert na do widzenia. Będzie tort, będzie „Look of Love” ABC, będą stare kartki pocztowe. Marek, Bartek, Halina i Piotr po prostu na to zasługują, niezależnie od tego, w której są teraz redakcji.

Niech to będzie niesamowita chwila.


Platforma podcastowa

200 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli odliczyć wszystkie opłaty i podatki (a to niemało!), będziemy w stanie za tę kwotę zbudować dla Państwa platformę podcastową. Wybrane audycje Państwa ulubionych autorów będą dostępne o każdej porze przez specjalnie zbudowaną na te potrzeby stronę i aplikację. To nie to samo co radio, ale chociaż jego namiastka. Przynajmniej wszyscy będziemy mogli spędzać czas w dobrym towarzystwie.


Radio 0.9

350 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zapytaliśmy naszych Patronów o zdanie i zdecydowali: "wystartujcie wcześniej, nawet w nieco okrojonej formie". Stworzyliśmy więc dodatkowy cel pośredni - Radio 0.9. Można je potraktować jak rozbieg albo wersję testową Radia 357, będzie z pewnością mniej wystawne niż nasza docelowa forma (mniej publicystyki, rzadsze serwisy informacyjne, mniej sportu i spraw międzynarodowych), będzie nadawać krócej (10? 12 godzin dziennie?), ale... BĘDZIE.

Chcą Państwo, żeby nadawać jak najszybciej. Słuchamy i niniejszym wdrażamy Państwa prośbę w życie.

Nowoczesne radio internetowe

485 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Robimy radio! Na początek – nowoczesną rozgłośnię internetową. Tradycjonaliści zobaczą w nim po prostu świetne radio na żywo, ale ci, którzy umieją wykorzystać możliwości internetu, od razu zobaczą raczej Radio 2.0 – masę podcastów, indywidualnie profilowane ramówki, funkcjonalności, których w typowych serwisach tak bardzo nam brakuje, oraz dostęp do muzyki z naszych audycji o każdej porze dnia i nocy.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski znowu przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. Zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok będziemy wspólnie odliczać Top Wszech Czasów.

To nie będzie zwykła stacja internetowa. O, nie. Projektujemy coś na miarę 2020 r. Coś, z czym będzie chciało się spędzać dzień – i w pracy, i w domu, i w samochodzie. Warto być tego częścią.

---------------------------------

Osiągnijmy ten cel, a wtedy odsłonimy kolejne – zmierzamy w stronę zakupienia częstotliwości FM. Co Państwo na to? Własne społecznościowe radio naziemne…Wychodzimy szerzej!

615 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ten próg pozwoli nam na osiągnięcie trzech celów:

Po pierwsze przeznaczyć część budżetu na promocję i marketing, co pozwoli nam dotrzeć do wielu nowych Słuchaczy, którzy być może jeszcze nie wiedzą o istnieniu Radia 357 i nie są Patronami. Im większy zasięg radia, tym lepiej dla wszystkich (również dla Państwa).

Po drugie, uruchomimy sklep z gadżetami, w którym będzie można nabyć redakcyjne kubki, koszulki czy plakaty. Proszą nas o to Państwo nieustannie.

Po trzecie w końcu, wyjdziemy szerzej w sensie dosłownym. Jeśli przepisy i sytuacja pandemiczna na to pozwoli, niektóre audycje będziemy nadawać "z terenu", spoza studia. Z parków, kawiarni, teatrów, innych niż Warszawa miast. Radio 357 chce być "wśród ludzi", ale tak naprawdę, a nie symbolicznie.

Jeszcze więcej muzyki

660 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Razem osiągnęliśmy wiele, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Kolejny cel: muzyka na żywo z jedyną taką Listą w Polsce.

Muzyka to tlen, którym oddychamy. Jeżeli kochacie muzykę tak jak my - wpinajcie kable, wykręcamy gałki wzmacniacza i niech nas usłyszą ;)

Punkt wyjścia to Lista. Skompletowaliśmy się na Słowackiego i zmierzyliśmy z tematem. Jest jasne, że Lista to coś więcej niż system, głosowanie i notowania. Po pierwsze - to społeczność. Ale też promocja nowych artystów, premier muzycznych. Długo by wymieniać. To ważny moment w rozwoju Radia 357.

Co proponujemy?

1. Garaż 357
Chcemy, żeby nasze radio żyło muzyką na żywo. Wymyśliliśmy więc mini koncerty. Wspólnie pokażemy siłę polskiej muzyki. Wykorzystamy do tego studio, w którym rozpoczynaliśmy. To będzie nasz muzyczny garaż, w którym odgłos narzędzi miesza się z muzyką. W garażach zaczynały ciekawe projekty muzyczne i biznesowe. My poniekąd też. Będą to sesje wyjątkowe, wymyślone dla Państwa. Powstaną nasze własne radiowe archiwa. To nie koniec. Garaż 357 zagra razem z Listą. To z niego usłyszycie niektóre utwory z LP357 i wybrane nowości do głosowania. Artystów z największą liczbą głosów będziemy zapraszać na sesje "garażowe". Pierwsze miejsce na liście "na żywo"? Może i tak się zdarzyć.

2. Podcast "LP357"
Tylko dla Patronów i jedyny w swoim rodzaju. Łączący pokolenia. Podróże w czasie zderzane z nowościami. Nieoczywiste rozmowy o muzyce i życiu z muzyką we krwi.

3. The Wall
Stworzymy "muzyczną ścianę" w naszej siedzibie. Trafią tam zdjęcia zrobione artystom występującym w projekcie Garaż 357. Nikt, kto nas odwiedzi jej nie przegapi :)

4. Rozwój formuły LP357
Połączymy to, co lubimy z czymś nowym. Z Patronami ustalimy przejrzyste zasady obowiązujące podczas notowań. I będziemy cisnąć naszych programistów, którym daliśmy w kość w związku z podcastami, by sprawnie dokończyli temat głosowania.

To będzie "muzyka" rozpisana na wiele instrumentów. I jeśli one zagrają razem - stworzymy coś, czego jeszcze nie było :)

Podcastowe uderzenie. A do tego więcej video :)

725 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Podcasty mają ogromny potencjał. Pewnie też już to czujecie. Mamy teraz w ofercie 76 tytułów przygotowywanych przez ponad 40-osobowy zespół. To na dzisiaj (17.05) 1300 odcinków i grubo ponad 2000 godzin słuchania. Codziennie dodajemy ok. 20 nowych odcinków.

Naszym celem jest stworzenie najciekawszej platformy podcastowej w Polsce. Żeby to zrobić chcemy dynamicznie rozbudować ofertę o nowe podcasty, dostępne tylko dla naszych Patronów i prowadzone przez najlepszych fachowców. W międzyczasie z naszymi Patronami ustalimy jaka ma być ich tematyka i kogo powinniśmy zaprosić do współpracy.

Chcemy, żeby nasza oferta programowa była taka, jak nasza społeczność - żywa, różnorodna. Dlatego szukamy, eksperymentujemy, powstają wciąż nowe pomysły. Dzięki podcastom nie musimy się martwić, że "ramówka nie jest z gumy". To szansa na jeszcze więcej dobrych treści.

W ten sposób Radio 357 staje się wspólną przestrzenią słuchania bez względu na czas emisji. Nie mamy wątpliwości, że z czasem to właśnie podcasty będą tym pierwszym wyborem dla Was. To po prostu wygodne, praktyczne i dopasowane do Waszego rytmu dnia. Szczególnie, że dostęp do nich w aplikacji mobilnej jest właściwie taki sam jak do radia na żywo.

Chcemy także zadbać o rozwój treści video. A konkretnie - transmisji online oraz nagrań ze studia emisyjnego. Będziemy korzystać z form video do kontaktów z Patronami. Pozwolą nam też pozyskać nowych słuchaczy.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Sobczak
Michał Sobczak
Próg: 20 zł
Mat Czem
Mat Czem
Próg: 15 zł
Jakub Laszuk
Jakub Laszuk
Próg: 15 zł
Martyna Przedpolewska
Martyna Przedpolewska
Próg: 10 zł
Monika Tur
Monika Tur
Próg: 15 zł
Robert Głuszek
Robert Głuszek
Próg: 10 zł