W Patronite od 05.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2

Liczba Patronów: 2

Zostań Patronem
27107 patronów
602 092 miesięcznie
2 253 469 łącznie

Wychodzimy szerzej!

615 000 zł

miesięcznie

97%

osiągnięto

12 908 zł

brakuje

Ten próg pozwoli nam na osiągnięcie trzech celów:

Po pierwsze przeznaczyć część budżetu na promocję i marketing, co pozwoli nam dotrzeć do wielu nowych Słuchaczy, którzy być może jeszcze nie wiedzą o istnieniu Radia 357 i nie są Patronami. Im większy zasięg radia, tym lepiej dla wszystkich (również dla Państwa).

Po drugie, uruchomimy sklep z gadżetami, w którym będzie można nabyć redakcyjne kubki, koszulki czy plakaty. Proszą nas o to Państwo nieustannie.

Po trzecie w końcu, wyjdziemy szerzej w sensie dosłownym. Jeśli przepisy i sytuacja pandemiczna na to pozwoli, niektóre audycje będziemy nadawać "z terenu", spoza studia. Z parków, kawiarni, teatrów, innych niż Warszawa miast. Radio 357 chce być "wśród ludzi", ale tak naprawdę, a nie symbolicznie.

Koncert dla ekipy Listy Przebojów

50 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zorganizujemy koncert w podziękowaniu dla ekipy Listy Przebojów. Tak samo jak Państwo, uważamy, że zasługują oni na piękne pożegnanie, zwłaszcza po tym, jak zostali potraktowani w maju. Nie zostawimy tak tego przecież!

Lista to 38 lat wzruszeń, wspomnień i ilustracji do wydarzeń naszego życia. To nie tylko kultowa audycja radiowa, ale też niesamowite zjawisko popkultury w Polsce. Piątek wieczór zawsze oznaczał głos Niedźwiedzia. Prawda?

Jak się żegnać, to z hukiem. Zorganizujemy koncert na do widzenia. Będzie tort, będzie „Look of Love” ABC, będą stare kartki pocztowe. Marek, Bartek, Halina i Piotr po prostu na to zasługują, niezależnie od tego, w której są teraz redakcji.

Niech to będzie niesamowita chwila.


Platforma podcastowa

200 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli odliczyć wszystkie opłaty i podatki (a to niemało!), będziemy w stanie za tę kwotę zbudować dla Państwa platformę podcastową. Wybrane audycje Państwa ulubionych autorów będą dostępne o każdej porze przez specjalnie zbudowaną na te potrzeby stronę i aplikację. To nie to samo co radio, ale chociaż jego namiastka. Przynajmniej wszyscy będziemy mogli spędzać czas w dobrym towarzystwie.


Radio 0.9

350 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zapytaliśmy naszych Patronów o zdanie i zdecydowali: "wystartujcie wcześniej, nawet w nieco okrojonej formie". Stworzyliśmy więc dodatkowy cel pośredni - Radio 0.9. Można je potraktować jak rozbieg albo wersję testową Radia 357, będzie z pewnością mniej wystawne niż nasza docelowa forma (mniej publicystyki, rzadsze serwisy informacyjne, mniej sportu i spraw międzynarodowych), będzie nadawać krócej (10? 12 godzin dziennie?), ale... BĘDZIE.

Chcą Państwo, żeby nadawać jak najszybciej. Słuchamy i niniejszym wdrażamy Państwa prośbę w życie.

Nowoczesne radio internetowe

485 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Robimy radio! Na początek – nowoczesną rozgłośnię internetową. Tradycjonaliści zobaczą w nim po prostu świetne radio na żywo, ale ci, którzy umieją wykorzystać możliwości internetu, od razu zobaczą raczej Radio 2.0 – masę podcastów, indywidualnie profilowane ramówki, funkcjonalności, których w typowych serwisach tak bardzo nam brakuje, oraz dostęp do muzyki z naszych audycji o każdej porze dnia i nocy.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski znowu przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. Zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok będziemy wspólnie odliczać Top Wszech Czasów.

To nie będzie zwykła stacja internetowa. O, nie. Projektujemy coś na miarę 2020 r. Coś, z czym będzie chciało się spędzać dzień – i w pracy, i w domu, i w samochodzie. Warto być tego częścią.

---------------------------------

Osiągnijmy ten cel, a wtedy odsłonimy kolejne – zmierzamy w stronę zakupienia częstotliwości FM. Co Państwo na to? Własne społecznościowe radio naziemne…Zostań Patronem