W Patronite od 05.10.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 2

liczba Patronów: 2

11078 patronów
266 567 zł miesięcznie
277 397 zł łącznie

Koncert dla ekipy Listy Przebojów

50 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zorganizujemy koncert w podziękowaniu dla ekipy Listy Przebojów. Tak samo jak Państwo, uważamy, że zasługują oni na piękne pożegnanie, zwłaszcza po tym, jak zostali potraktowani w maju. Nie zostawimy tak tego przecież!

Lista to 38 lat wzruszeń, wspomnień i ilustracji do wydarzeń naszego życia. To nie tylko kultowa audycja radiowa, ale też niesamowite zjawisko popkultury w Polsce. Piątek wieczór zawsze oznaczał głos Niedźwiedzia. Prawda?

Jak się żegnać, to z hukiem. Zorganizujemy koncert na do widzenia. Będzie tort, będzie „Look of Love” ABC, będą stare kartki pocztowe. Marek, Bartek, Halina i Piotr po prostu na to zasługują, niezależnie od tego, w której są teraz redakcji.

Niech to będzie niesamowita chwila.


Platforma podcastowa

200 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli odliczyć wszystkie opłaty i podatki (a to niemało!), będziemy w stanie za tę kwotę zbudować dla Państwa platformę podcastową. Wybrane audycje Państwa ulubionych autorów będą dostępne o każdej porze przez specjalnie zbudowaną na te potrzeby stronę i aplikację. To nie to samo co radio, ale chociaż jego namiastka. Przynajmniej wszyscy będziemy mogli spędzać czas w dobrym towarzystwie.


Nowoczesne radio internetowe

500 000 zł

miesięcznie

53%

osiągnięto

233 433 zł

brakuje

Robimy radio! Na początek – nowoczesną rozgłośnię internetową. Tradycjonaliści zobaczą w nim po prostu świetne radio na żywo, ale ci, którzy umieją wykorzystać możliwości internetu, od razu zobaczą raczej Radio 2.0 – masę podcastów, indywidualnie profilowane ramówki, funkcjonalności, których w typowych serwisach tak bardzo nam brakuje, oraz dostęp do muzyki z naszych audycji o każdej porze dnia i nocy.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski znowu przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. Zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok będziemy wspólnie odliczać Top Wszechczasów.

To nie będzie zwykła stacja internetowa. O, nie. Projektujemy coś na miarę 2020 r. Coś, z czym będzie chciało się spędzać dzień – i w pracy, i w domu, i w samochodzie. Warto być tego częścią.

---------------------------------

Osiągnijmy ten cel, a wtedy odsłonimy kolejne – zmierzamy w stronę zakupienia częstotliwości FM. Co Państwo na to? Własne społecznościowe radio naziemne…Zostań Patronem