W Patronite od 05.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1

Liczba Patronów: 1

Zostań Patronem
31482 patronów
679 918 miesięcznie
4 095 508 łącznie

Podcastowe uderzenie. A do tego więcej video :)

725 000 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

45 082 zł

brakuje

Podcasty mają ogromny potencjał. Pewnie też już to czujecie. Mamy teraz w ofercie 76 tytułów przygotowywanych przez ponad 40-osobowy zespół. To na dzisiaj (17.05) 1300 odcinków i grubo ponad 2000 godzin słuchania. Codziennie dodajemy ok. 20 nowych odcinków.

Naszym celem jest stworzenie najciekawszej platformy podcastowej w Polsce. Żeby to zrobić chcemy dynamicznie rozbudować ofertę o nowe podcasty, dostępne tylko dla naszych Patronów i prowadzone przez najlepszych fachowców. W międzyczasie z naszymi Patronami ustalimy jaka ma być ich tematyka i kogo powinniśmy zaprosić do współpracy.

Chcemy, żeby nasza oferta programowa była taka, jak nasza społeczność - żywa, różnorodna. Dlatego szukamy, eksperymentujemy, powstają wciąż nowe pomysły. Dzięki podcastom nie musimy się martwić, że "ramówka nie jest z gumy". To szansa na jeszcze więcej dobrych treści.

W ten sposób Radio 357 staje się wspólną przestrzenią słuchania bez względu na czas emisji. Nie mamy wątpliwości, że z czasem to właśnie podcasty będą tym pierwszym wyborem dla Was. To po prostu wygodne, praktyczne i dopasowane do Waszego rytmu dnia. Szczególnie, że dostęp do nich w aplikacji mobilnej jest właściwie taki sam jak do radia na żywo.

Chcemy także zadbać o rozwój treści video. A konkretnie - transmisji online oraz nagrań ze studia emisyjnego. Będziemy korzystać z form video do kontaktów z Patronami. Pozwolą nam też pozyskać nowych słuchaczy.

Koncert dla ekipy Listy Przebojów

50 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zorganizujemy koncert w podziękowaniu dla ekipy Listy Przebojów. Tak samo jak Państwo, uważamy, że zasługują oni na piękne pożegnanie, zwłaszcza po tym, jak zostali potraktowani w maju. Nie zostawimy tak tego przecież!

Lista to 38 lat wzruszeń, wspomnień i ilustracji do wydarzeń naszego życia. To nie tylko kultowa audycja radiowa, ale też niesamowite zjawisko popkultury w Polsce. Piątek wieczór zawsze oznaczał głos Niedźwiedzia. Prawda?

Jak się żegnać, to z hukiem. Zorganizujemy koncert na do widzenia. Będzie tort, będzie „Look of Love” ABC, będą stare kartki pocztowe. Marek, Bartek, Halina i Piotr po prostu na to zasługują, niezależnie od tego, w której są teraz redakcji.

Niech to będzie niesamowita chwila.


Platforma podcastowa

200 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli odliczyć wszystkie opłaty i podatki (a to niemało!), będziemy w stanie za tę kwotę zbudować dla Państwa platformę podcastową. Wybrane audycje Państwa ulubionych autorów będą dostępne o każdej porze przez specjalnie zbudowaną na te potrzeby stronę i aplikację. To nie to samo co radio, ale chociaż jego namiastka. Przynajmniej wszyscy będziemy mogli spędzać czas w dobrym towarzystwie.


Radio 0.9

350 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zapytaliśmy naszych Patronów o zdanie i zdecydowali: "wystartujcie wcześniej, nawet w nieco okrojonej formie". Stworzyliśmy więc dodatkowy cel pośredni - Radio 0.9. Można je potraktować jak rozbieg albo wersję testową Radia 357, będzie z pewnością mniej wystawne niż nasza docelowa forma (mniej publicystyki, rzadsze serwisy informacyjne, mniej sportu i spraw międzynarodowych), będzie nadawać krócej (10? 12 godzin dziennie?), ale... BĘDZIE.

Chcą Państwo, żeby nadawać jak najszybciej. Słuchamy i niniejszym wdrażamy Państwa prośbę w życie.

Nowoczesne radio internetowe

485 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Robimy radio! Na początek – nowoczesną rozgłośnię internetową. Tradycjonaliści zobaczą w nim po prostu świetne radio na żywo, ale ci, którzy umieją wykorzystać możliwości internetu, od razu zobaczą raczej Radio 2.0 – masę podcastów, indywidualnie profilowane ramówki, funkcjonalności, których w typowych serwisach tak bardzo nam brakuje, oraz dostęp do muzyki z naszych audycji o każdej porze dnia i nocy.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski znowu przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. Zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok będziemy wspólnie odliczać Top Wszech Czasów.

To nie będzie zwykła stacja internetowa. O, nie. Projektujemy coś na miarę 2020 r. Coś, z czym będzie chciało się spędzać dzień – i w pracy, i w domu, i w samochodzie. Warto być tego częścią.

---------------------------------

Osiągnijmy ten cel, a wtedy odsłonimy kolejne – zmierzamy w stronę zakupienia częstotliwości FM. Co Państwo na to? Własne społecznościowe radio naziemne…Wychodzimy szerzej!

615 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ten próg pozwoli nam na osiągnięcie trzech celów:

Po pierwsze przeznaczyć część budżetu na promocję i marketing, co pozwoli nam dotrzeć do wielu nowych Słuchaczy, którzy być może jeszcze nie wiedzą o istnieniu Radia 357 i nie są Patronami. Im większy zasięg radia, tym lepiej dla wszystkich (również dla Państwa).

Po drugie, uruchomimy sklep z gadżetami, w którym będzie można nabyć redakcyjne kubki, koszulki czy plakaty. Proszą nas o to Państwo nieustannie.

Po trzecie w końcu, wyjdziemy szerzej w sensie dosłownym. Jeśli przepisy i sytuacja pandemiczna na to pozwoli, niektóre audycje będziemy nadawać "z terenu", spoza studia. Z parków, kawiarni, teatrów, innych niż Warszawa miast. Radio 357 chce być "wśród ludzi", ale tak naprawdę, a nie symbolicznie.

Jeszcze więcej muzyki

660 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Razem osiągnęliśmy wiele, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Kolejny cel: muzyka na żywo z jedyną taką Listą w Polsce.

Muzyka to tlen, którym oddychamy. Jeżeli kochacie muzykę tak jak my - wpinajcie kable, wykręcamy gałki wzmacniacza i niech nas usłyszą ;)

Punkt wyjścia to Lista. Skompletowaliśmy się na Słowackiego i zmierzyliśmy z tematem. Jest jasne, że Lista to coś więcej niż system, głosowanie i notowania. Po pierwsze - to społeczność. Ale też promocja nowych artystów, premier muzycznych. Długo by wymieniać. To ważny moment w rozwoju Radia 357.

Co proponujemy?

1. Garaż 357
Chcemy, żeby nasze radio żyło muzyką na żywo. Wymyśliliśmy więc mini koncerty. Wspólnie pokażemy siłę polskiej muzyki. Wykorzystamy do tego studio, w którym rozpoczynaliśmy. To będzie nasz muzyczny garaż, w którym odgłos narzędzi miesza się z muzyką. W garażach zaczynały ciekawe projekty muzyczne i biznesowe. My poniekąd też. Będą to sesje wyjątkowe, wymyślone dla Państwa. Powstaną nasze własne radiowe archiwa. To nie koniec. Garaż 357 zagra razem z Listą. To z niego usłyszycie niektóre utwory z LP357 i wybrane nowości do głosowania. Artystów z największą liczbą głosów będziemy zapraszać na sesje "garażowe". Pierwsze miejsce na liście "na żywo"? Może i tak się zdarzyć.

2. Podcast "LP357"
Tylko dla Patronów i jedyny w swoim rodzaju. Łączący pokolenia. Podróże w czasie zderzane z nowościami. Nieoczywiste rozmowy o muzyce i życiu z muzyką we krwi.

3. The Wall
Stworzymy "muzyczną ścianę" w naszej siedzibie. Trafią tam zdjęcia zrobione artystom występującym w projekcie Garaż 357. Nikt, kto nas odwiedzi jej nie przegapi :)

4. Rozwój formuły LP357
Połączymy to, co lubimy z czymś nowym. Z Patronami ustalimy przejrzyste zasady obowiązujące podczas notowań. I będziemy cisnąć naszych programistów, którym daliśmy w kość w związku z podcastami, by sprawnie dokończyli temat głosowania.

To będzie "muzyka" rozpisana na wiele instrumentów. I jeśli one zagrają razem - stworzymy coś, czego jeszcze nie było :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jakub Malinowski
Jakub Malinowski
10 zł miesięcznie
Maciej Szulc
Maciej Szulc
10 zł miesięcznie
Urszula
Urszula
60 zł jednorazowo
Bartosz Banyś
Bartosz Banyś
10 zł miesięcznie
Slawomir Wardecki
Slawomir Wardecki
60 zł jednorazowo
Anonimowy patron
60 zł jednorazowo