Pomysł na podcast. Czy to dobra droga ?

Darmowy!
6 miesięcy temu Brak komentarzy

Ci którzy mnie trochę znają wiedzą, że od pewnego czasu na antenie internetowego radia KMY.pl, pojawiały się audycje poświęcone astronomii których byłem twórcą i prowadzącym. Przeprowadzane były z naszego studia radiowego w formie audio lub video. W związku z problemami finansowymi z jakimi borykają się media lokalne KMY.pl studio zostało zlikwidowane niestety.

W związku z planowanym i mam nadzieje realizowanym rozwojem mojej pasji astronomicznej planuję nagrywanie podcastów. Po głowie chodzą mi pomysły jak zawsze szalone ale jak najbardziej do realizacji możliwe. Chciałbym nagrywać dwa cykle podcastów, jeden w pełni poświęcony astronomii, jak prowadzić obserwacje, co dzieje się w astronomii itd. Jeśli uda się i będą na to środki oraz czas to chciałbym nagrywać również rozmowy z osobami związanymi z astronomią w formie audio lub nawet video :) . Kolejną formą lub raczej rodzajem byłby cykl rozważań na temat astronomii. Brzmi dziwnie prawda ? Też tak myślę, ale to bardzo ważne zważywszy jak teraz wygląda nasz świat i jak zmienia się nasze społeczeństwo. To miałby być cykl dający do myślenia z lekką nutką filozofii może.

No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie i jak będę z czasem i realizacją planów co również po części zależy od Was.

Jak myślicie czy takie realizacje mają sens i czy jest czemu poświęcać czas ? A nade wszystko czy ktoś będzie tego słuchał lub ewentualnie oglądał?

Marzy mi się cykl rozmów z ludźmi nauki czy popularyzacji nauki, kiedyś zrobiłem jedną próbę i byłem z niej bardzo zadowolony.

Bardzo proszę Was o odpowiedź czy jesteście zainteresowani takim pomysłem ? Liczę na informację zwrotną, za którą z góry dziękuję.

Ankieta

Czy jesteś zainteresowany/a podcastami na temat astronomii ?

Możesz wybrać 1 odpowiedź

Zaloguj się, aby móc oddać głos

Trwa ładowanie...