12 stypendiów dla dzieci ufundowane! Pierwsza seria płyt RNŚ wykupiona

Obrazek posta

Dzień dobry Państwu. Nawet bardzo dobry! 

 

A taki dobry, bo dziś właśnie wykupili Państwo ostatnie płyty z pierwszej serii. Piszę, że z pierwszej serii, ponieważ kolejna już jest zamówiona. Natomiast nawet jeśli jakimś (świątecznym) cudem trafi do naszego magazynu, a zatem i na stronę nowyswiat.shop jeszcze przed Świętami, obawiamy się, że do Państwa nie dojedzie na tyle szybko, by w Wigilię znaleźć się pod choinką… Nie zmienia to faktu, że DZIĘKUJEMY Państwu przeogromnie za okazane serce – dzięki Państwa hojności liczba stypendiów dla dzieci uchodźców zwiększyła się do 12! Są Państwo absolutnie niesamowici! 

 

Generalnie przypuścili Państwo tak zmasowany atak na nasz sklepik, że wiele już w nim do kupienia nie zostało. Ale to się zmieni i to już niedługo, dlatego serdecznie zachęcam do regularnego tam zaglądania. Pojawią się na przykład, mówiąc załóżmy, że zagadkowo, stopoogrzewacze. 

 

Przy okazji dziękujemy Państwu za wszystkie prezenty, kartki i ciepłe myśli, jakie Państwo do nas wysyłają – czujemy to ciepło i na pewno nie pochodzi ono z kaloryferów. 

 

W imieniu Zarządu i własnym
Agnieszka Lipka-Barnett
(agnieszka.lipka@nowyswiat.online)

radio nowy świat rnś płyta dzieci stypendia

Komentarze (17)

Trwa ładowanie...