Pierwszy odcinek serialu CHIMERY gotowy!

Obrazek posta

Pierwszy odcinek serialu CHIMERY gotowy i wysłany na konkursy... Mam plan opublikować pierwszy odcinek Chimer na kanale You Tube z okazji 1000 subskrypcji. Zatem sprawa jest prosta - dajcie suba lub zachecajcie znajomych, którzy lubią animacje #animacje #animuje chimery #serial

UWAGA! Obecni Patroni otrzymają maila z możliwością obejrzenia pierwszego odcinaka CHIMER :) przed oficjalna premierą na You Tube... Zaproszenia do pokazu zostały  wysłane. :)

O czym to będzie? Pewnego, majowego popołudnia nad Warszawą pojawił się ogromny wąż i ścigał jaszczurkę. Świadkiem tego przypadkowego wydarzenia była Kora. Dziewczyna zabrała jaszczurkę o imieniu Dina do swojego domu. W tym samym czasie, jej starsza siostra - Marta spotyka dziwną mysz, która zmienia się w kota. Kim są chimery i jakie mają tajemnice?

Czy ta dziwna pogoda w stolicy Polski to ich sprawka? Klasyczna animacja 2D, ale rysowana i kolorowana w Adobe Animate. Komedia, z elementami fantastyki, nie zabraknie również smutnych momentów.

Pierwszy odcinek animowanego serialu z cyklu CHIMERY. Mój pomysł z liceum, ale z zupełnie nowymi postaciami lub z odświeżonymi wersjami moich, dawnych bohaterów. W pierwowzorze była to seria inspirowana japońskim anime: filmami i serialem o Cyfrowych Stworach - Digimonach.

Obecnie jest to w pełni autorski projekt, ale oczywiście na poziomie dialogów nie mogło zabraknąć żartów nawiązujących do anime. To jest taka serialowa wariacja - taki "animiec po polsku". Film tworzony troszkę z sentymentu, ale również po to, żeby opowiedzieć o zupełnie nowych przygodach jaszczurki Diny i jej wesołej kompanii!

Pierwszy epizod - animacja tworzona od 1 września 2021 do dziś - to znaczy 12 luty 2022.  WIDEO  pierwszy TRAILER Z 2021 roku...

 

animacja animuje chimery serial adobeanimate

Zobacz również

ANIMATIK odc. # 19 / CHIMERY / Dina i Kora - fragment sceny - bez dialogów. / Nowa animacj...
Nowa animacja na moim kanale You Tube - CHIMERY
JUSTA ANIMUJE powraca - zapowiedź 4 serii wideo blogów

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...