Zaktualizowaliśmy nasz profil - zapraszamy!

Obrazek posta

Pogłębiarka rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego postanowiliśmy zaktualizować nasz profil na Patronite, tak abyście byli na bieżąco z tym co robimy i co planujemy zrobić.

Zmieniliśmy nasz OPIS - zobaczcie co wspólnie udało nam się zrobić :)

Zaktualizowaliśmy CELE - pierwszy z nich, czyli koszty stałe utrzymania Pogłębiarki, dzięki Waszej wielkiej życzliwości zrealizowaliśmy!  Możemy funkcjonować nie martwiąc się, że zabraknie nam funduszy na podstawowe opłaty i potrzeby - DZIĘKUJEMY! :)

Wyzwaniem, które teraz przed nami jest utrzymanie zespołu - chcemy zapewnić osobom pracującym w Pogłębiarce warunki zatrudnienia odpowiednie do ich zaangażowania i wysokich kwalifikacji. Do tej pory większość zespołu pracuje wolontariacko, po godzinach, poświęcając swój wolny czas.... Rozwój Pogłębiarki, nowe projekty i inicjatywy sprawiają, że staje się to coraz trudniejsze i wymagające... Chcemy się dla Was profesjonalizować - a profesjonalizm i wysoka jakość wymagają pełnego zaangażowania.

W kolejnych celach opisaliśmy nasze plany - zobaczcie, co  przed nami! 

Zachęcamy też do śledzenia naszego profilu - wkrótce planujemy dla Was coś specjalnego dla naszych Patronów.... :)

Jeśli zechcesz wrócić do grona naszych Patronów i w ten sposób wspólnie z nami realizować naszą misję i cele będzie nam bardzo, bardzo miło :) 

Pozdrawiamy! :) 

Zespół Pogłębiarki

Zobacz również

Materiały z konferencji z ojcem Romanem Groszewskim SJ
Pierwsze spotkanie Patronów Pogłębiarki!
Sklep Pogłębiarki

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...