Webinar: Motywacja i ogarnianie

Obrazek posta

27.04 o godz. 19:30, będziemy mówić o motywacji i ogarnianiu.

Skoro wiosna, to uwijanie się wokół rzeczy powinno przyjść nam z łatwością. Więcej słońca, dłuższe dni, coraz więcej sprzyjających wydarzeń. Jednak tak samo wiosną, jak w każdej innej porze roku, nasza motywacja i procesy wykonawcze może kompletnie odmawiać współpracy.

Na tym webinarze postaramy się zrozumieć jak „działa działanie”, skąd się bierze napęd i czy zawsze jest zdrowy. Prześledzimy, jak emocje wpływają na odsuwanie zadań w czasie, czyli prokrastynację, ale ponieważ nie ona jest naszym jedynym przeciwnikiem w tej nierównej walce, to przyjrzymy się też innym elementom układanki. Powodom, dla których odpisanie na wszystkie emalie albo wykonanie telefonu wydaje nam się zadaniem ponad siły, zaś skończenie projektu o czasie – to mrzonka.

Będzie kilka technik zarządzania swoją motywacją, dostosowanych do różnych grup wiekowych, ale przede wszystkim będzie próba zrozumienia jak to u ciebie działa i jak to dobrze skalibrować, żeby całe życie ze sobą nie walczyć. Bo pracować potrzebujemy, nie tylko musimy i fajnie jest być z tym procesem pogodzonym.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj

https://landing.freshmail.io/mls4r07kk7/motywacja 

Zasady bezpłatnej rejestracji dla Matronek i Patronów od progu 44pln, znajdziecie tutaj: https://niedzwiecka.net/webinary-instrukcja/

 

Wasza

Niedźwiecka

Zobacz również

Warsztaty z Niedźwiecką
Zaktualizowana lista Matronek i Patronów
Webinar: Zdrowe granice

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...