Webinar: Zdrowe granice

Obrazek posta

25.05 o godz. 19:30, będziemy mówić o granicach.

Wszyscy o granicach mówią. Granice to, granice owo. „Dałaś najechać swoje granice.” „Nie szanujesz moich granic”. O co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego trzeba je rozumieć i czuć? Co się dzieje, jak ich nie mamy i skąd to wynika? Na tym webinarze będziemy rozmawiać o jednej z najbardziej nośnych koncepcji psychologicznych - o tym niesamowitym miejscu między mną, a światem, które trzeba nieustannie negocjować, sprawdzać i coś z nim robić.

Na początek wykopiemy poza granice poznania słowo „asertywność” wraz z jego wszystkimi nadużywającymi, pozbawionymi wrażliwości konotacjami; potem zobaczymy skąd się biorą granice i dlaczego mogą być nieadekwatne, za bardzo, za słabo. Sprawdzimy, co działa na nas, gdy mamy problem z ich stawianiem albo luzowaniem. Zobaczymy, co granice robią albo nie robią z naszymi relacjami z ludźmi. Poćwiczymy mentalne fikołki, żeby nabrać wprawy w myśleniu o tym obszarze psychiki. Zamkniemy konkluzjami, które pomogą wdrażać w życie codzienne pozyskane informacje i wglądy. Będzie wesoło, wzmacniająco i wiosennie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj

https://landing.freshmail.io/mls4r07kk7/granice

Zasady bezpłatnej rejestracji dla Matronek i Patronów od progu 44pln, znajdziecie tutaj: https://niedzwiecka.net/webinary-instrukcja/

 

Wasza

Niedźwiecka

Zobacz również

Zaktualizowana lista Matronek i Patronów
Zaktualizowana lista Matronek i Patronów
Webinar: Prawie recepta na dobry związek

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...