REKORD LICZBY GŁOSUJĄCYCH NA TOP!

Darmowy!
3 miesiące temu Komentarze: 15

12 791! Aż tylu Patronów zagłosowało na Polski Top Radia 357! Tym samym padł nowy rekord, który przebija styczniowy wynik aż o 1200 głosujących! Łącznie oddaliście grubo ponad 700 000 głosów na prawie 1000 utworów. Duże te liczby się robią :)

A jeszcze rok temu był Top na kartki. Wtedy przysłaliście ich 9000. Teraz głosowanie to inna bajka - można odsłuchać i wybrać 57 piosenek. Za mało? No pewnie, ale na tym to trochę polega :slightly_smiling_face: Wszystko to dzięki Wam - bo to Wy ufundowaliście system do głosowania, a teraz go wspieracie :slightly_smiling_face: Głosujcie więc jak najczęściej - na Top i na Listę Piosenek co tydzień. Marcel się poleca bardzo serdecznie :)

Mamy też od Was długą listę propozycji do zestawu – wyłowimy z niej to, co pojawiało się najczęściej i za rok dodamy do zestawu. Za wszystkie propozycje bardzo dziękujemy.

Już we wtorek dowiemy się, jak to wszystko poukładaliście. Przypominamy – o 9:00 zaczyna Piotr Stelmach, w południe przejmuje Marek Niedźwiecki, o 15:00 debiutująca Katarzyna Borowiecka, a od 18:00 top Topu ujawni Marcin Łukawski!

Słyszymy się 3 maja - #MakeTopNotWar

Trwa ładowanie...