JASNA CZY CZARNA? SASZETKI PODZIELIŁY REDAKCJĘ!

Pan Kuba zapowiedział, że będzie nosił na plecach – ale to tylko jeden z wielu sposobów na najnowszy produkt z naszego BOX 357! Trwa u nas starcie dwóch obozów. Oliwy do ognia dolał Niedźwiedź opowiadając się po jasnej stronie mocy. A Wy do której drużyny się zapisujecie? Którą saszetkę wybieracie i dlaczego?

Saszetka, tak samo jako nasze radio, powstała z pasji. Marzena Sadoch miała dość pracy w korporacji, bo najbardziej na świecie lubiła szyć. Tak w 2018 roku powstały pierwsze produkty jej autorstwa pod marką Maremi Design. Jak zwykle stawiamy na jakość i wygląd. Saszetki powstają w warszawskich pracowniach, przy współpracy z małymi szwalniami.

W środku ma dwie kieszenie, a każda z nich jest wyszyta wzorem, który znajduje się w tle zdjęcia saszetek w BOX 357. To naprawdę solidny i wyjątkowy projekt. Do produkcji saszetek wykorzystano tkaniny wodoodporne, poliestrowe z certyfikatem OEKO-TEX. To bardzo świadomy wybór, ponieważ zależy nam, żeby saszetki służyły Wam długo, zachowując dobry wygląd. Są uszyte tak, aby wykorzystać do końca nawet najmniejsze kawałeczki tkanin.

Za projekt graficzny podszewki dziękujemy niezawodnym Hugmunom. Do 20 maja możecie zamówić saszetkę w dwóch wersjach kolorystycznych – jasną i ciemną. Polecamy ją Waszej uwadze i mamy nadzieję, że będzie Wam służyć w trakcie nadchodzącego lata – saszetka jest dobra na spacer lub rower, może zmieścić np. smartfona i słuchawki z odpalonym Radiem 357. I będzie dumnie reprezentować Was jako naszych słuchaczy i Patronów ;-)

Przypominamy, że wszystkie produkty z naszego BOX 357 to produkty oferowane w ramach przedsprzedaży, więc trzeba będzie odrobinę poczekać na realizację zamówień. Saszetkowe zamówienia zrealizujemy do 17 czerwca 2022 r. :-)

box 357 szaszetka

Komentarze (27)

Trwa ładowanie...