Akcja PATRONI NA TOPIE - pomóż Ukrainie i przywitaj się pod tym postem!

Obrazek posta

Sprawdź, czy Twoja subskrypcja na Patronite przypadkiem nie wygasła. Bo im się tak zdarza :wink:A jutro będzie wyjątkowo dobry moment, żeby ją odnowić. Już wyjaśniamy dlaczego :slightly_smiling_face:

3 maja, podczas Polskiego Topu 357, kontynuujemy naszą akcję „Solidarni z Ukrainą”, w której przekazaliście na PMM już prawie 800 tysięcy złotych. Ukraina potrzebuje jednak pomocy długofalowo, a potrzeby są i będą ogromne. Będziemy więc o tym przypominać i wciąż wspólnie pomagać. „Patroni Na Topie” to kolejny pomysł w ramach akcji „Solidarni z Ukrainą”.

Polski Top to moment, w którym spore grono Słuchaczy decyduje się na rozpoczęcie Patronatu. Dlatego właśnie w tym dniu postanowiliśmy podzielić się wsparciem. Tylko dlaczego piszemy w serwisie dla Patronów? Bo akcja obejmuje też odnowienie subskrypcji. Czyli jak ktoś był Patronem w przeszłości i dołączy ponownie jutro - też wesprze Polską Misję Medyczną.

Wejdź na wspieram.radio357.pl, odnów swoją subskrypcję i pomóż Ukrainie! My bez Patronów nie dalibyśmy rady, ale w szczególnym dla nas dniu chcemy podzielić się tym, co od Was otrzymujemy z potrzebującymi pomocy. Przekażemy Polskiej Misji Medycznej równowartość miesięcznej kwoty wsparcia od wszystkich Patronów, którzy rozpoczną wparcie 3. maja - także tych odnawiających subskrypcję po przerwie.

- Top w tym roku organizujemy w trudnym czasie. Długo zastanawialiśmy się czy i jak to zrobić. Ale uznaliśmy, że muzyka w tych najtrudniejszych chwilach potrafiła jednoczyć ludzi, dodawać im otuchy oraz odwagi i nieść ważne przesłanie. Było jednak jasne, że to spotkanie trzeba połączyć też z konkretną pomocą. W marcu wspólnie z Polską Misją Medyczną zapoczątkowaliśmy akcję wsparcia dla Ukrainy. Od początku myśleliśmy o tym, by była długoterminowa. Teraz będzie okazja pokazać jej nowy wymiar. Przekażemy na pomoc medyczną Ukrainie równowartość miesięcznego wsparcia zadeklarowanego przez  każdego nowego Patrona - wyjaśnia Paweł Sołtys, prezes Radia 357.

W pomoc Ukrainie pod hasłem „Patroni Na Topie” można się włączyć przez cały dzień. - Nadajemy wyłącznie dzięki wsparciu Patronów. Top to moment, w którym spore grono słuchaczy decyduje się na rozpoczęcie patronatu. Stąd pomysł, by właśnie tego dnia w ten sposób pomóc Ukrainie. Chcemy dzielić się dobrem, które sami otrzymujemy - dodaje Paweł Sołtys.

Dołączasz do Patronów? Przedstaw się w komentarzu pod tym postem! Jesteś Patronem? No to razem witamy nowych - też w komentarzach :slightly_smiling_face:

Dobrze się słyszeć!

#MakeTopNotWar

Patroni Na Topie TOP Radia 357 POLSKI TOP Radia 357

Komentarze (248)

Trwa ładowanie...