Codziennie nowy Podcast Extra - sprawdź na naszej nowej stronie internetowej

Obrazek posta

I stało się! Na naszej nowej stronie internetowej można już odsłuchać odcinka niemal każdego Podcastu Extra, których premiery od niedawna prezentujemy Państwu... codziennie. Oznacza to ni mniej, ni więcej tyle, że każdego dnia przedstawiamy naszym Patronom dodatkowe treści, których nie można usłyszeć na antenie.

Podcasty Extra to, można by rzec, dodatkowe audycje, tworzone przez naszych redaktorów, aby każdy mógł znaleźć jeszcze więcej treści, które najbardziej mu odpowiadają - i wysłuchać ich w dogodnym dla siebie czasie. W praktyce oznacza to jeszcze więcej dobrej i wyselekcjonowanej muzyki, więcej ciekawostek i wiedzy - więcej dobrze spędzonego czasu, przy wybranej przez Państwa tematyce.

Czekają tu między innymi:

🎧 Poszukiwacze politycznego złota - czyli cotygodniowy raport (czyt. komentarz) Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka z życia politycznego, podany w formie, którą najbardziej Państwo lubią.

🎧 Piosenki na zakładkę - czyli ścieżki dźwiękowe do czytanych książek, tworzone przez Michała Nogasia. Czyżby wieczór z dobrą książką zbliżył się jeszcze bardziej do ideału...?

🎧 Sport do słuchania - bez najnowszych wyników, zapowiedzi meczów i nagłówków z pierwszych stron gazet. Są za to wyjątkowe postaci, intrygujące sytuacje i to, co wiąże sport z naszym codziennym życiem. Przedstawiają Kuba Jędras, Klaudia Kowalczyk i Mikołaj Tyczyński.

🎧 A tutaj klasyka - utwory muzyki poważnej, na przestrzeni epok. Weronika Boczek zagląda z Państwem za kulisy powstawania największych dzieł w historii muzyki klasycznej.

🎧 Preteksty - są takie słowa, frazy, zwrotki i refreny, które zostawiają w nas trwały ślad. Mateusz Kuśmierek zaprasza Państwa do świata piosenek, których teksty są nieobojętne wobec tego, co ważne i mówią coś nie tylko do nas, ale też o nas.


To tylko mała część tego, co znajdą Państwo w naszej bazie. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji - proponujemy przyjąć postawę empiryczną i samodzielnie sprawdzić to, co przygotowali nasi redaktorzy. Wszak nie trzeba nam wierzyć na słowo - że warto.

Wszystkie treści znajdą Państwo na naszej nowej stronie internetowej: https://nowyswiat.online/podcasty/podcasty-extra

- o nowym, jasnym lub dobrze Państwu znanym ciemnym wyglądzie - do wyboru. Z wygodną wyszukiwarką podcastów, z możliwością dodania wybranych autorów i audycji do "ulubionych" i specjalnie przygotowaną tablicą aktywności dla zalogowanych użytkowników. Czeka dużo klikania.

Do usłyszenia, do zobaczenia!

Podcasty Extra

Zobacz również

To filmik dla Was. Od redakcji dla wszystkich Patronów. Dziękujemy!
Kinga Krasuska zasiądzie na Kozetce
Nie przegap: trwa głosowanie na najlepszego wykonawcę Otwartego Mikrofonu

Komentarze (12)

Trwa ładowanie...