Top Depeche Mode - rozpoczynamy głosowanie!

Obrazek posta

26 maja, późnym wieczorem, dowiedzieliśmy się o śmierci Andy'ego Fletchera - założyciela i członka Depeche Mode. To jeden z zespołów, który wśród naszej społeczności zawsze miał szczególne miejsce. Dla fanów zespołu - do których się zaliczamy - to trudny i bolesny moment. Chcemy być tego dnia razem. Stąd pomysł na Top Depeche Mode - hołd dla Andy'ego Fletchera i zespołu.

Dziś, 2 czerwca o 10:00, rozpoczęliśmy głosowanie na Top Depeche Mode - możecie ułożyć listę najważniejszych utworów zespołu. Do współudziału zaprosiliśmy społeczność fanów grupy. Swój udział potwierdzili już - forum Faith z Łodzi, fanclub Workhard z Torunia (grupa Depeche Mode Poland) i Polskie Forum Depeche Mode. Jeśli znacie lub działacie w grupach fanowskich i chcecie się włączyć - dajcie znać  w komentarzu pod tym postem.

Do 9 czerwca, do 12:00 społeczność Radia 357 układa Top - każdy ma 20 głosów. W piątek, 10 czerwca, wyemitujemy 50 utworów, w dwóch częściach. W porze audycji Wspieraj system, czyli od 9:00 do 11:00, pierwszą część przedstawi Marek Niedźwiecki, a w porze Listy piosenek 357, czyli od 19:00 do 22:00, drugą część - Piotr Stelmach. Dodatkowo po 22:00, w porze audycji Głośni jak miłość, Mateusz Fusiarz poprowadzi wyjątkowy epilog, z udziałem fanów zespołu.

Przygotowaliśmy dla Was też specjalne podcasty o Depeche Mode:

  • Single z Żoliborza - wydanie specjalne (Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Krzysztof Tubilewicz)
  • Piosenki z historią: Stripped (Marcin Cichoński) - nie była nigdy i nigdzie numerem jeden, stała się jednym z pierwszych symboli Depeche Mode
  • Fletch: uprzejmy księgowy (Krzysztof Tubilewicz) - sylwetka Fletcha, który na scenie trzymał się na uboczu, ale w rzeczywistości był niezwykle ważną postacią w zespole
  • Pamięci Andy'ego Fletchera - zapis specjalnej, nocnej audycji z 26 maja z telefonicznym udziałem słuchaczy (Piotr Stelmach)

Wszystkie szczegóły, przekierowanie do zestawu do głosowania na stronie wydarzenia: dm.radio357.pl

Top Top Depeche Mode Tribute to Andy Fletcher Andy Fletcher Depeche Mode TOP Radia 357

Zobacz również

Męskie Granie 2022 - specjalna audycja we wtorek o 12:00
Przegląd aktualności
Żywiec Męskie Granie 2022 – wygraj bilety w Radiu 357!

Komentarze (12)

Trwa ładowanie...