Warsztaty Plenerowe - Tychy Paprocany 16 Lipca 2022

Obrazek posta

Tak jest, spraypainting to nie tylko malowanie kosmosu, to każdy dowolny temat, jaki dziecko wyobrazi sobie w głowie, przenoszony na papier poprzez farbę w sprayu. Tak było w poprzednią sobotę. Malowaliśmy góry, widoki, krajobrazy, wodospady, a także miasta, samochody i chmurki.. W tworzeniu wielu fantastycznych dzieł dzieciom pomagali rodzice...

Udział w naszej imprezie został wsparty funduszami jednej z naszych Mecenasek projektu, a kwota jaką nas dotowała pozwoliła na zakup wyjątkowych dekoracyjnych i fluorescencyjnych farb, które rozszerzyły tematykę malowania.

Jako że żadnego datku i wsparcia nie pozostawiam bez odzewu - postanowiłem w wyjątkowy sposób nagrodzić naszą sponsorkę Kingę - statuetką Mecenasa oraz wyjątkowym, stworzonym tylko dla niej obrazem z jej ulubionym Mini Cooper, którym na co dzień jeździ.

Dzieciom podobały się nowe trendy malarskie jakie wprowadziliśmy, począwszy od krajobrazu gór i podniebne wodospady aż na rafie koralowej skończywszy.

Nie ma większego szczęścia, niż uśmiech dziecka i duma w oczach ich rodziców. SprayArt 4Kids to projekt który trafia do wszystkich, bez względu na wiek, status społeczny i pochodzenie. Uczy, bawi, cieszy i interesuje .. a także przede wszystkim ... powiększa grono młody artystów..

Następne warsztaty już za 3 tygodnie. Przygotuję się do nich wyjątkowo i zrobimy jeszcze większe show.. Dziękuję wszystkim za wspieranie projektu :)

Pozdrawiam.

Maciek

sprayart spraypainting sprayart4kids spraye malowanie obrazy paprocany tychy

Zobacz również

Otwarcie Sezonu Drugiego - 2 Lipca 2022
Sezon Pilotażowy Projektu już za Nami! A jak będzie w tym roku?

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...