Klub Płytowy Radia 357 - przed nami drugie spotkanie!

Obrazek posta

Udana premiera Klubu Płytowego Radia 357 przed miesiącem zapowiada bardzo ciekawą serię spotkań! Już 25 sierpnia, w przyszły czwartek, po raz drugi możecie spotkać się w Warszawie z Markiem Niedźwieckim. Posłuchać muzyki na znakomitym sprzęcie od Bang & Olufsen, napić się dobrego wina i poznać ciekawe historie.

- Było rzeczywiście Markowo, kameralnie, sala bardzo dobrze wytłumiona, że żaden dźwięk z zewnątrz nie dobiegał. Muzyka zaprezentowana przez Pana Marka przeniosła mnie w inną przestrzeń. Do tego wszystkiego australijskie, smaczne wino. Na koniec chwila z Panem Markiem i okazja do powiedzenia: "Dziękuję". - komentował na grupie Gramy dalej Pan Marcin, jeden z uczestników pierwszego spotkania. Więcej na temat pierwszej odsłony Klubu można przeczytać tutaj.

Co trzeba zrobić, by dać sobie szansę na udział? Oto kilka prostych kroków:

1. Wejdź na klub.radio357.pl
2. Znajdź odpowiedni przycisk i zaloguj się za pomocą konta Twoje 357.
3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki utwór zabrzmiałby wyjątkowo podczas spotkania Klubu Płytowego 357? Uzasadnij swój wybór.
4. Zaakceptuj regulamin.
5. Wyślij swoją odpowiedź!

Uwaga: aby zgłoszenie było ważne, należy mieć połączone konto Twoje 357 z aktywnym kontem Patrona w Patronite nie później, niż w momencie zakończenia zbierania odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Udział w konkursie może wziąć każdy Patron Radia 357. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 sierpnia, do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona, ale tym razem nie liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Przypominamy także, że spotkania Klubu odbywać się będą co najmniej do końca roku 2022, mniej więcej raz w miesiącu. Oznacza to, że po sierpniowym spotkaniu będą jeszcze aż 4 szanse, żeby się spotkać.

***

Ze względów technicznych ograniczyliśmy powiadomienia mailowe o postach na Patronite. W ostatnim czasie pojawiły się u nas:

Świadczenia dla Patronów: playlista od Ani Markowicz (20+), polecenia kulturalne od Ani Dudzińskiej (35+)

Zapraszamy do śledzenia zakładki z postami i filmami na bieżąco - o najważniejszych informacjach będziecie nadal informowani wraz z powiadomieniem e-mail. :)

Klub Płytowy Radia 357 Marek Niedźwiecki

Zobacz również

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Nowakiem!
Patronujemy festiwalowi FAMA w Świnoujściu!
Polecenia kulturalne od Agnieszki Obszańskiej

Komentarze (7)

Trwa ładowanie...