195. DO ROBOTY #26

Obrazek posta

Post udostępniony za darmo dzięki mecenatowi krzymsky'ego.

Chciałbym już wrzesień. Albo październik. Dzieje się za dużo i nie zawsze dobrze. Stan mojego taty uległ pogorszeniu, czekają mnie ponowne przenosiny do Władysławowa. I tak się toczy. Pomagają bliscy, pomaga praca. Hasło "Komiksy albo Śmierć" to nie jest tylko fajny slogan na koszulkę. Naprawdę nie wiem co bym zrobił, gdybym miał się zająć czymś innym. To już siódmy wpis tutaj w sierpniu, najlepszy wynik od kilkunastu miesięcy.

CO JEST W KARTONIE? OOOOOORYGINAAAAAAŁYYYYYYY!!!

Na zdjęciu zawartość paczki. To nie wszystko, bo nie ma na fotce teczek z planszami z Vreckless Vrestlers oraz Frankenrockera. Wkrótce wszystko zostanie ponownie skatalogowane i wycenione. Wiele prac zostanie wystawionych na sprzedaż. Kiedy i jak - tego nie wiem. Może będę robił regularne aukcje, może złożę ładny katalog. Czasy na sprzedaż czegokolwiek (zwłaszcza takich rzeczy) nie są dobre, ale może już nigdy nie będą dobre? Nie zamierzam się nad tym zastanawiać.

RUMIA COMIC CON 5

Lada moment do druku wędruje wystawa Piotra Nowackiego, przyspieszymy z ogłoszeniami (pozostali goście, warsztaty itp.). Cieszę się na tę imprezę, ale już bym chciał mieć to za sobą. Sprawy osobiste powodują, że nie wszystko uda się ogarnąć. Zapowiadaliśmy nieśmiało premierą GHOST of 1985 Boxa Browna. Rzecz przetłumaczona, tłumaczenie zredagowane, ale nie wyrobię z liternictwem, którego nie chcę robić przy pomocy fontów, ale ręcznie (jak w przypadku PRISON PIT). Kilkanaście osób czekających na ten tytuł od lat poczeka jeszcze trochę. Dochody ze sprzedaży trafią na szczytny cel, to wiem na pewno.

INNE FESTIWALE

Sezon w pełni, życzę miłej zabawy, raczej się nie spotkamy poza Rumią.

NIE DLA DZIECI

Nie wiem kiedy będzie emitowany podcast Marka Kasperskiego, w którym mam swoje krótkie wejścia-polecajki. Wiem natomiast, że zleceniodawca chce więcej odcinków i zacząłem przygotowania.

FRANKENROCKER & THE JAILBAT PUNKS #3

Podczas gdy na Atom Comics widnieje nadal sierpniowa data premiery, Previews World anonsuje 14 września. Czwórka "robi się" w ślimaczym tempie, ale się robi. 

CO JESZCZE?

Dużo, ale nie o wszystkim mogę pisać. Liczę, że we wrześniu będę się mógł pochwalić paroma projektami i podzielić z wami materiałami przedpremierowymi.

 

komiks rumia comic con frankenrocker nie dla dzieci

Zobacz również

192. Przedpremierowo #80
196. Dobro #36: Space Weirdos PL
197. DO ROBOTY #27

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...