400 tysięcy subskrybentów

Obrazek posta

Kochani, dziś chcielibyśmy Wam podziękować za 400 tys. subskrypcji na YouTube @Teobańkologia. Gdy ks. Teodor 5 lat temu zakładał konto na YouTube, nie przypuszczał, że na propozycję wspólnej modlitwy odpowie tak wiele osób. Wieczorne różańce na żywo każdego dnia gromadzą kilkadziesiąt tysięcy serc, chcących wspólnie zanosić błagania przez ręce Maryi do Pana Boga. Z naszych obserwacji wynika, że w 2022 r. filmy Teobańkologii zyskały przeszło 37 mln wyświetleń, a od stycznia dołączyło do nas ponad 60 tys. obserwatorów! To naprawdę dużo! I pomyśleć, że wszystko zaczęło się m.in. od niepozornych baniek mydlanych, które towarzyszyły ks. Teodorowi podczas głoszenia Słowa. To niesamowite, jak z małej pasji, dzięki Bożej łasce, może powstać tak wielka i wspaniałe dzieło!

Nasza społeczność wciąż się rozrasta. Coraz więcej osób subskrybuje Teobańkologię na YouTube (jeśli jeszcze nie należysz do społeczności na kanale - zapraszamy do kliknięcia tutaj: https://bit.ly/2TGXW62 ), a także obserwuje nas na Facebooku i na Instagramie. Cieszy nas każda nowa osoba, która trafia do naszej owczarni i za każdego z Was jesteśmy ogromnie wdzięczni. 

Czujemy się za Was odpowiedzialni, dlatego chcemy, żeby nasza Teobańkologia była dla Was dobrym i bezpiecznym miejscem, w którym schronienie, ukojenie oraz życzliwość mógł znaleźć każdy, kto tego potrzebuje. Cieszymy się, że przygotowywane przez nas treści pod postacią m.in. komentarzy biblijnych, filmów od serca, teledysków i modlitw (porannych, wieczornych i wystawienniczych) okazują się dla Was ważne i pomocne. W ostatnim czasie najchętniej wyświetlanymi przez Was filmami były: teledysk do piosenki “Ty mówisz” (kliknij, aby obejrzeć: https://bit.ly/3CZ94PW ), nagranie Litanii Loretańskiej w wykonaniu chóru Abba Pater Music (kliknij, aby się pomodlić: https://bit.ly/3BhxJ0V ) oraz film od serca o tym, jak przeżyć kojącą i oczyszczającą spowiedź (kliknij, aby obejrzeć: https://bit.ly/3RjUM0A ). Nie tylko liczba wyświetleń, ale również Wasze komentarze i wiadomości, które do nas piszecie, utwierdzają nas w przekonaniu, że to, co robimy, jest dla Was ważne oraz potrzebne. Dziękujemy Wam za każde udostępnienie, serduszko i łapkę w górę! Dzięki nim możemy dotrzeć z dobrymi treściami coraz dalej. 

Napiszcie w komentarzu, które z naszych treści są dla Was najbardziej przydatne, z czego korzystacie na co dzień, a co jeszcze chcielibyście u nas zobaczyć lub poprawić. :) A my, korzystając z okazji, zapraszamy Was na dzisiejszy wieczorny różaniec o 20:30. :)

 

Zobacz również

Zmieniamy nagrody dla Patronów! :)
Nowy teledysk na kanale Teobańkologii!
Zakończenie akcji "Wieczernik - przy stole z Maryją"

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...