Zakończenie akcji "Wieczernik - przy stole z Maryją"

Obrazek posta

Przez cały październik staraliśmy się o to, by modlić się na różańcu – w domach, kościołach, czy wspólnie podczas wieczornych transmisji – i zachęcić do tego jak najwięcej osób. Jesteśmy szczęśliwi, dzieląc się z Wami informacją, że w tym miesiącu różaniec na naszym kanale YT Teobańkologia wyświetlono około 2 miliony razy i przyszło do nas 11 tys. nowych Owieczek! Dzięki Waszej modlitwie i zaangażowaniu Ewangelia niesie się jeszcze szerzej! Jesteśmy wdzięczni, że wzięliście udział w tej inicjatywie i przyprowadziliście innych!

💙W trakcie akcji pomagała nam jeszcze jedna, piękna myśl – uświadomienie sobie obecności Maryi podczas picia kawy lub herbaty. Z radością czytaliśmy Wasze  komentarze o tym, jak gościcie Maryję herbatą różaną, korzenną i z sokiem malinowym. Jak częstujecie ją pyszną kawą w specjalnym kubku i jak spędzacie z Nią spacery, modlicie się na różańcu w samotności, ale i z rodziną czy przyjaciółmi. Tym razem też czekamy na Wasze komentarze. Zostawcie tu swoje świadectwa, żeby ta akcja nie była końcem, tylko początkiem takich wyjątkowych spotkań! Może ktoś właśnie teraz zostanie pociągnięty do różańca siłą Waszego świadectwa! 

💙Przy wspominaniu minionego miesiąca z Maryją mogą Wam pomóc te pytania: Z czym kończę pobyt w Wieczerniku? Jak to było pić kawę i herbatę w obecności Matki Bożej? Co wtedy czułem? Czy udało mi się kogoś zaprosić do odmawiania różańca? Czy coś zmieniło się w mojej codzienności przez ten miesiąc?

💙To nie koniec! Wraz z nowym miesiącem nie rozstajemy się z Maryją. Dodatkowo dołączy do nas Jej Oblubieniec, a to wszystko za sprawą 30-dniowego nabożeństwa do św. Józefa, które już w listopadzie na naszych kanałach!

💙Czekamy na Wasze świadectwa i przekazujemy, że ks. Teodor obiecuje modlić się wstawienniczo o osłonę dla naszych rodzin. 🙂

Akcja Wieczernik Teobańkologia Ksiądz Teodor

Zobacz również

Kolejny List od Księdza Teodora
Wpis o wdzięczności
Po co tu jesteśmy?

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...