WIELKIE OTWARCIE KLUBU

Obrazek posta

Najpierw w gwoli wyjaśnienia:

Discord - co to jest? (jeśli znasz super! jeśli nie, poznasz razem ze mną :)
Discord daje ci możliwość stworzenia domu wyłącznie na zaproszenie dla ciebie i twoich znajomych - miejsca, gdzie możecie pogadać, spędzić czas i dobrze się bawić. Dlatego to właśnie z niego głównie będziemy korzystać. Dostęp do niego mieć będą tylko klubowicze, więc spokojnie będziemy czuli się w tej przestrzeni dość prywatnie i miło.

JAK KORZYSTAĆ Z KANAŁÓW TEKSTOWYCH I GŁOSOWYCH
Serwer (czyli nasz Klub Letteringuje) składa się z kanałów tekstowych i głosowych. Kanały tekstowe to osobne przestrzenie do komunikacji tekstowej. Zapewniają przejrzystość rozmów oraz mnóstwo miejsca na ich prowadzenie. Na przestrzeni działania klubu będziemy zastanawiać się, jakie przestrzenie tesktowe będziemy tworzyć by było wszystko przejrzyście :) Kanały głosowe to miejsce do rozmów głosowych i wideo. Nie trzeba do nikogo dzwonić - po prostu kliknij na kanale głosowym, żeby na niego wejść. Znajomi z serwera zobaczą, że tam jesteś i będą mogli dołączyć, żeby porozmawiać, pomachać do kamery lub udostępnić swój ekran.

Możesz obejrzeć filmik z odpowiedziami na wasze pytania:

 

A teraz jaki mam plan na najbliższe miesiące?

Myślę by podzielić to w ten sposób - podaje przykład -

Pierwszy miesiąc - Październik - uczymy się nowej techniki kaligrafii/letteringu - Modern Calligraphy
drugi miesiąc - Listopad - uczymy się nowego kroju liter i uczymy się od razu wykorzystywać go tworząc wyrazy, zdania czy plakaty
trzeci miesiąc - Grudzień - tworzymy daną tematyczną pracę danym produktem lub techniką. np. malujemy litery akrylem na płótnie albo ozdabiamy olejowymi pisakami bombki

i znów kolejny miesiąc uczymy się nowej techniki kaligrafii - np. ribbon lettering. Potem kolejny miesiąc to nowy krój liter a kolejny miesiąc to miesiąc z tematem - np. zrób litery bez pisania czy namaluj owocem cały plakat ;) będziemy wybierać wspólnie tematy na następne miesiące (będę chciała byśmy zawsze mieli temat na najbliższe 3 miesiące ustalony) :)

Ja na początku miesiąca np. w pierwszy poniedziałek miesiąca robię live dla wszystkich - live organizacyjny wraz z postem organizacyjnym i wysyłką maila z linkami - omawiam co będziemy robić w danym miesiącu, jakie materiały będą nam potrzebne dodatkowo które każdy musi zorganizować we własnym zakresie (oczywiście można w moim sklepie korzystając ze specjalnej zniżki), mówię kiedy widzimy się na live (dla progu 2 i 3) oraz kiedy nagranie zostanie udostępnione. Planuję zorganizować to w ten sposób, że nasze spotkanie na żywo będzie mniej więcej w połowie miesiąca (np drugi piątek czy sobota miesiąca) tak by na spokojnie został czas na naukę danego stylu, literek, wykonanie zadań, pytania itp. Ja również będę przygotowywać dla was konkretne karty pracy, np. wzorniki do ćwiczeń danego kroju, techniki czy stylu. Opisy produktowe i wraz z wami tworzyć będę posty na konto Letteringuje z testów różnych produktów do Letteringu i kaligrafii.

Chciałabym by klub pobudził w was kreatywność, zaangażował w kreację, tworzenie i dał odskocznię od codzienności. Niech klub będzie wyzwaniem ale i miejscem spełniania swoim pasji, odkrywania swoich mocnych stron i miejscem gdzie bezpiecznie się zrelaksujesz. W głębi serca marzę również o zjazdach, wspólnych klubowych wyjściach na wystawy czy wspólne chlapanie farbą o zachodzie słońca :D rozmarzyłam się, hehe

 

To teraz tak, pierwszy live organizacyjny z instrukcją co i jak oraz z pogadaniem sobie z wami po raz pierwszy już 1 października ok 20! Nie przegap!

DO ZOBA!

Zobacz również

Nasz Discord - zapisz się!
Zniżka w sklepie - 10% dla Klubowiczów
w Październiku ogarniamy stalówkę!

Komentarze (2)

Trwa ładowanie...