🔨 #Flipping 2 - ile można na tym zarobić i ile trzeba na to poświęcić czasu. Wielka Ankieta Flippingu 2021

Fascynuje Ciebie flipping? A może jesteś jego totalnym przeciwnikiem? A może działasz jako flipper i interesują Ciebie wyniki i strategie innych graczy na tym rynku? To... nie mam dla Ciebie żadnego szkolenia! 🙃 Ale mam za to wyniki Wielkiej Ankiety Flippingu 2021, w której prawie 100 osób podzieliło się odpowiedziami na temat swoich przekonań, strategii, wyników i prognoz. 

Drugi odcinek został poświęcony dogłębnej analizie jakie zyski brutto oraz zwroty w trakcie trwania flipa można osiągnąć, jakie segmenty rynku i mieszkań sprzyjają najwyższym dochodom, ile trwa przeciętny flip oraz ile czasu trzeba przeznaczać na udany biznes.

Co znajdziesz w tym nagraniu?
📊 Jakie są zyski z różnych strategii flippingu?
🔎 Jak łatwo jest znaleźć okazję i złoty strzał?
⏱ Ile może trwać jeden flip i co sprzyja redukcji tego czasu?
🚀 Jakie strategie przynosiły najwyższe ROI?
🔨 Jak bardzo trzeba się napracować, żeby prowadzić biznes flippingowy? 

A już w najbliższych dniach opublikuję ostatni odcinek - o najlepszych źródłach okazji, o umiejętnościach jakie są do niego konieczne i o ocenie sytuacji rynkowej oraz nowych graczach na rynku! A ankieta na rok 2022 już niebawem!

📚 Pełne wyniki ankiety oraz nagrania są w pełni dostępne na moim blogu pod linkiem: https://jandziekonski.pl/2022/09/19/wielka-ankieta-flippingu-2021-dlugo-wyczekiwane-wyniki-juz-sa/

🤝 Partnerem odcinka jest Simpl.Rent:
https://jandziekonski.pl/partnerzy/#simpl-rent 

#flipping #strategia #nieruchomości #umiejętności #rozwój

flipping

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...