Jan Dziekoński o Nieruchomościach

W Patronite od 01.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1298

Liczba Patronów: 1238

Zostań Patronem
7 patronów
170 miesięcznie
210 łącznie
Chcę, żeby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego – łatwy, przejrzysty, bezpieczny i dopasowany do naszych potrzeb. Rozwijam i przekazuję wiedzę prowadząc blog, tworząc webinary i podcasty, w sposób szczery, rzetelny, krytyczny, analityczny, bez obawy o bycie w kontrze do innych. Zapraszam!

O Autorze

Dlaczego działam

Chcę, żeby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego – żeby był łatwy, przejrzysty, bezpieczny i dopasowany do naszych potrzeb.

Jak działam

Rozwijam i przekazuję dalej wiedzę w sposób szczery, rzetelny, krytyczny, analityczny (więc niestety często nudny), bez obawy o bycie w kontrze do dominującego sposobu myślenia 

Co robię

Prowadzę blog "Jan Dziekoński o Nieruchomościach" pisząc o mechanizmach rynkowych, o psychologii cen i o zasadach inteligentnego inwestora. Od marca 2021 wracam do prowadzenia webinarów i nagrań podcastów dotyczących powyższych tematów, występuję na konferencjach lub prowadzę gościnnie szkolenie (nawet wycinkowe). Przygotowuję trzy książki dotyczące powyższych tematów.

Więcej o moim "dlaczego, jak, co"

Krótko o mnie

Od 8 lat działam na rynku nieruchomości – prywatnie, jak i zawodowo. Kiedyś jako założyciel startup’u Mzuri Investments, później inwestor we własne mieszkania na wynajem, następnie jako członek zarządu grupy Mzuri, teraz jako niezależny doradca. W swojej karierze pracowałem również przez 7 lat w firmach doradczych Roland Berger Strategy Consultants oraz PwC.

Więcej o mnie

Jan Dziekoński

Dlaczego Patronite?

Realizuję pewien cel, o którym pisałem powyżej w "dlaczego, jak, co". Jednym z "jak" jest niezależność - m.in. niezależność od wpływu finansowego pracodawców, wspólników, kogokolwiek, kto mógłby wywierać na mnie wpływ typu "Janek, napisz, że produkt X, albo rynek Y jest lepszy - będziemy więcej zarabiali". Nie chcę mieć takiej presji.  Nie chcę reklamować czyichś produktów (deweloperów, pośredników, czy kogokolwiek innego), które w szczególności mogą być sprzeczne z moim "dlaczego".

Utrzymuję się częściowo z posiadanych nieruchomości na wynajem, ale nie pokrywa to jeszcze 100% moich kosztów. Dlatego działam również jako freelancer i doradca biznesowy. Dzielę ten czas z tworzeniem wiedzy dla uczestników rynku nieruchomości, którą udostępniam poprzez blog "Jan Dziekoński o Nieruchomościach" i inne moje kanały komunikacji (Facebook, InstagramYouTube, Spotify, Twitter, Linkedin).

Dlatego Patroni z Patronite mogą wesprzeć moją działalność dobrowolnym datkiem, który pozwoli mi na zachowanie wolności twórczej oraz poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie i współdzielenie najwyższej jakości treści, niż na inną aktywność zawodową. Zapraszam do wsparcia!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Tomasz Tymosiewicz
Tomasz Tymosiewicz
120 zł jednorazowo
Hubert Maciejczyk
Hubert Maciejczyk
40 zł miesięcznie
Marcin Danysz
Marcin Danysz
20 zł miesięcznie
Anonimowy patron
20 zł miesięcznie
Jakub Kerlin
Jakub Kerlin
5 zł miesięcznie
Mateusz Gulinski
Mateusz Gulinski
5 zł miesięcznie