Avatar użytkownika

Jan Dziekoński o Nieruchomościach

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Chcę, żeby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego – łatwy, przejrzysty, bezpieczny i dopasowany do naszych potrzeb. Rozwijam i przekazuję wiedzę prowadząc blog, tworząc webinary i podcasty, w sposób szczery, rzetelny, krytyczny, analityczny, bez obawy o bycie w kontrze do innych. Zapraszam!

Dlaczego działam

Chcę, żeby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego – żeby był łatwy, przejrzysty, bezpieczny i dopasowany do naszych potrzeb.

Jak działam

Rozwijam i przekazuję dalej wiedzę w sposób szczery, rzetelny, krytyczny, analityczny (więc niestety często nudny), bez obawy o bycie w kontrze do dominującego sposobu myślenia 

Co robię

Prowadzę blog "Jan Dziekoński o Nieruchomościach" pisząc o mechanizmach rynkowych, o psychologii cen i o zasadach inteligentnego inwestora. Od marca 2021 prowadzę też webinary i nagrania podcastów dotyczących powyższych tematów, występuję na konferencjach lub prowadzę gościnnie szkolenie (nawet wycinkowe). 

Więcej o moim "dlaczego, jak, co"

Dodatkowo świadczę usługi konsultingowe, ale mam świadomość, że nie każdy podmiot, zwłaszcza z ekosystemu rynku nieruchomości, może być stać na pełnowymiarową usługę doradztwa strategicznego. Dlatego w listopadzie 2022 roku założyłem portal FLTR.pl z subskrypcyjnymi analizami o tym rynku.

Krótko o mnie

Od 10 lat działam na rynku nieruchomości – prywatnie, jak i zawodowo. Kiedyś jako założyciel startup’u Mzuri Investments, później inwestor we własne mieszkania na wynajem, następnie jako członek zarządu grupy Mzuri, teraz jako niezależny doradca. W swojej karierze pracowałem również przez 7 lat w firmach doradczych Roland Berger Strategy Consultants oraz PwC.

Więcej o mnie

Jan Dziekoński

Dlaczego Patronite?

Realizuję pewien cel, o którym pisałem powyżej w "dlaczego, jak, co". Jednym z "jak" jest niezależność - m.in. niezależność od wpływu finansowego pracodawców, wspólników, kogokolwiek, kto mógłby wywierać na mnie wpływ typu "Janek, napisz, że produkt X, albo rynek Y jest lepszy - będziemy więcej zarabiali". Nie chcę mieć takiej presji.  Nie chcę reklamować czyichś produktów (deweloperów, pośredników, czy kogokolwiek innego), które w szczególności mogą być sprzeczne z moim "dlaczego".

Utrzymuję się częściowo z posiadanych nieruchomości na wynajem, a obecnie rozkręcam portal analityczny FLTR.pl. Działam również jako freelancer i doradca biznesowy. Z tego wszystkiego wykrawam czas na tworzeniem wiedzy dla amatorskich uczestników rynku nieruchomości, którą udostępniam poprzez blog "Jan Dziekoński o Nieruchomościach" i inne moje kanały komunikacji (Facebook, InstagramYouTube, Spotify, Twitter, Linkedin).

Dlatego Patroni z Patronite mogą wesprzeć moją działalność dobrowolnym datkiem, który pozwoli mi na zachowanie wolności twórczej oraz poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie i współdzielenie najwyższej jakości treści, niż na inną aktywność zawodową. Zapraszam do wsparcia!