Rynek nieruchomości zamarł. Co teraz robić?

Obrazek posta

Rynek mieszkaniowy w Q3 2022 zamarł – zgodnie z naszymi lipcowymi przewidywaniami. Kolejne raporty potwierdzają, ze sprzedaż mieszkań idzie w dół, akcja kredytowa osiągnęła minimum, nastroje konsumentów trą po dnie i nawet “nigdy nie spadające” ceny mieszkań zaczynają maszerować na południe. “Uderz w stół, a nożyce się odezwą” – jest na tyle źle, że zarówno deweloperzy, jak i banki zaczynają prosić KNF o pomoc. Co to oznacza dla nas inwestorów? O tym i o pewnej niespodziance opowiem w nadchodzącym 2. listopada o godzinie 19:00 webinarze.

👉 Spotkanie będzie zamknięte wyłącznie dla subskrybentów mojego newslettera - tylko subskrybenci otrzymają unikalny link do spotkania.

🔍 Zapisz się do newslettera, otrzymaj bilet na webinar oraz pobierz darmowy materiał o źródłach danych do analiz rynku nieruchomości: https://jandziekonski.pl/bilet-na-webinar/
📈 Przeczytaj skrót sytuacji rynkowej po 3. kwartale 2022! https://jandziekonski.pl/2022/10/21/rynek-mieszkaniowy-stanal-w-q3-2022-co-robic-dalej-webinar/

Przyjdź i weź udział live w rozmowie o tym jak oceniam gospodarkę i rynek nieruchomości, jakie widzę scenariusze cen mieszkań oraz rynku najmu i jak przygotowuję swoją strategię do przyszłości! W szczególności opowiem o tym jak dzisiaj - w mojej ocenie - można w tak trudnych warunkach podchodzić do inwestowania oszczędności.

Podczas webinaru:
💰 przedyskutujemy sytuację makroekonomiczną w Polsce i na świecie,
🏠 przyjrzymy się sytuacji na rynku nieruchomości mieszkalnych,
🔮 zaktualizujemy krótko- i średnioterminowe scenariusze rozwoju dotyczące powyższych czynników
🧭 spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, w którą stronę może zmierzać rynek?
🧐 opowiem o tym jak dostosowuję do otoczenia moją strategię inwestycyjną,
🎤 A na koniec przeprowadzimy sesję pytań i odpowiedzi! 
 

w górę czy w dół webinar

Zobacz również

🔨 #Flipping 1 - kto, dlaczego, czym i jak flipuje. Wielka Ankieta Flippingu 2021
🎢 Gdzie jest ekonomia w Q3 2022?
🎢 W górę czy w dół? Gdzie jest dzisiaj rynek nieruchomości, XI.2022. Część 2: rynek nieruc...

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...