Konkurs(y)

Obrazek posta

Drodzy, Kochani,

Po pierwsze - bardzo Wam dziękuję za deszcz życzeń i wodospad wsparcia, jakie od Was dostałam z okazji Międzynarodowego Dnia Podcastu. Jestem wdzięczna! I obiecuję nie zasypywać gruszek w popiele (mam nadzieję, że to powiedzonko pasuje do tej sytuacji).

Po drugie - nie ustaję w różnych próbach wypłynięcia z DROZDOWISKIEM na szerokie wody. Nie jest to łatwe, bo tworzenie treści jest bardzo pracochłonne i potem czasu oraz sił na ich promowanie trochę mi brak. Trochę brak mi też umiejętności, żeby okiełznać algorytmy, ale teraz nie o tym. Posyłam DROZDOWISKO na konkursy.

Zgłosiłam się do konkursu na "Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki" - rozstrzygnięcie będzie znane 20 listopada 2022, a od 20 października rusza głosowanie słuchaczy - jeśli dostanę nominację, na pewno będę Was prosić o głosy.

Natomiast do 13 października 2022 trwają zgłoszenia do konkursu "Kreatura 2022". I tu moja do Was prośba - KTÓRY odcinek zgłosić? Można tylko jeden. Najbardziej reprezentacyjny. PODPOWIEDZCIE!!!

Musi to być odcinek z ostatniego roku, czyli rozpatrujcie DROZDOWISKA mniej więcej od 47. Zresztą ten 47 odcinek, czyli "czechofolski stół" jest bardzo dobry, pełno w nim inspiracji najróżniejszych, ma świetne oceny i dużo udostępnień. Ale jednocześnie jest bardzo statyczny. I długi. Kuszą mnie też odcinki ukraińskie, bo choć bardzo klasyczne w formie - treści inspirujących przyniosły dużo. Do tego wszystkie odcinki wyjazdowo-festiwalowe. Dużo się w nich dzieje, ale są z kolei bardzo długie... No po prostu NIE WIEM, CO WYBRAĆ. Podpowiedzcie, proszę. Mailowo albo w komentarzu, na przykład pod tym postem.

Za każdą podpowiedź będę wdzięczna.

Dziękuję i do usłyszenia!!!

Wasza Drozda.

teresadrozda drozdowisko konkurs podcast kultyrawsieci

Zobacz również

Przerwa. Nieplanowana, ale niezbędna.
Wesołych!
2022!

Komentarze (4)

Trwa ładowanie...