Jak dołączyć do naszego Discorda?

Obrazek posta

Nasz Discord to miejsce, w którym możesz uzyskać dostęp do większości profitów wynikających z uczestniczenia w Klubie ZVZ! Dołączenie do niego jest bardzo proste!


Żeby stać się częścią naszej społeczności na Discordzie, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki – są krótkie i proste, ale bardzo prosimy o dokładne przeczytanie wszystkich punktów:

  • 1️⃣ Upewnij się, że wspierasz nas na Patronite, dołączając w ten sposób do Klubu ZVZ
     
  • 2️⃣ Dołącz do naszego serwera na Discordzie w tym miejscu (jeśli nie masz konta w serwisie Discord, musisz je założyć przed dołączeniem – spokojnie, zajmie to chwilę i nic nie kosztuje)
     
  • 3️⃣ Po dołączeniu do serwera połącz swoje konto Discord z kontem Patronite w tym miejscu, żeby potwierdzić, że należy do Ciebie

 


Upewnij się, że wszystkie trzy kroki zostały przez Ciebie wykonane – musisz najpierw dołączyć do serwera na Discordzie, a potem połączyć swojego Discorda z Patronite. Niemal wszystkie wiadomości na temat problemów z dołączeniem do naszego serwera wynikają z tego, że ktoś nie wykonał wszystkich trzech kroków. Cierpliwości, nigdzie nie uciekniemy, przeczytaj wszystko na spokojnie.

Po wykonaniu wszystkich kroków prosimy o chwilę cierpliwości – automat przypisze Ci odpowiednią rangę w ciągu maksymalnie dwóch godzin, ale jeśli wszystko robisz dobrze, to nie powinno być żadnego problemu!

Zachęcamy też do pobrania aplikacji Discord na swoje urządzenie (komputer, telefon, tablet) – ułatwi Ci to regularne odwiedzanie naszej społeczności i zapewni dostęp do dodatkowych opcji.

Jeśli masz jakieś problemy z dołączeniem do naszego Discorda, napisz nam wiadomość prywatną na Patronite, najlepiej podrzucając od razu maila, którym logujesz się na Patronite i login, którym posługujesz się na Discordzie.

organizacyjne

Zobacz również

Jak uczestniczyć na żywo w nagraniach ZVZ?
ZVZ Plus – Donald Trump na bizonie i Henry Cavill w gigantycznych naramiennikach
ZVZ Plus – Bardzo dużo o złych filmach i niesamowita historia Kasi o prądzie

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...