Świadectwo księdza o potędze kapłaństwa

Obrazek posta

 

Dlaczego warto błogosławić? Kto może udzielać błogosławieństwa i jaką ma ono moc? Obejrzyj najnowszy #film_od_serca na YouTube Teobańkologia.

Dzięki Bożej Łasce kapłańskie błogosławieństwo na @teobankologia dociera do ok. 300 tys. osób. Za każdą z tych cyfr stoi konkretny człowiek, który chciał zbliżyć się do Pana Boga. Czy proste słowa zapisane w internecie wsparte wiarą potrafią otworzyć na łaskę? Tak! Każdego dnia na @teobankologia czeka porcja dobrych słów - porcja, która syci lepiej niż najlepszy posiłek.

O 7:00 rano błogosławieństwo O 20:30 wspólna modlitwa różańcowa A ponadto krótkie filmy z błogosławieństwami.


Nasze owieczki dzielą się z nami świadectwami związanymi z błogosławieństwami. Obietnica dana przez Pana Boga Abrahamowi: Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą [R 12,3] może zadziwiać. Zmień słowa żalu i narzekania w błogosławieństwo. Błogosław swoim bliskim, błogosław swoim znajomym. Gdy będziesz innym dobrze życzyć w Twoim życiu zaczną dziać się cuda.

 

Błogosławieństwa są znakiem rozpoznawczym Teobańkologii. Ponieważ słowa w nich zawarte nie mają bariery czasu ani miejsca, powstała “Księga błogosławieństw”. Jest też kalendarz ścienny na 2023 r. Dzięki nim kapłańskie błogosławieństwo będzie mogło trafiać do wielu serc na całym świecie. Nasze nowości wydawnicze znajdziecie na: 👉👉 https://teowsparcie.pl 👈👈

Bardzo potrzebujemy tego, aby w naszej codzienności, zarówno w przestrzeni realnej, jak i internetowej było więcej dobrych słów. Ich porządna porcja syci bardziej niż najlepszy posiłek i rozgrzewa mocniej niż ulubiona herbata.
Właśnie dlatego powstała “Księga błogosławieństw” - efekt tysięcy godzin pracy zespołu Teobańkologii. To szczególny zbiór tekstów na niedzielę i każdy tydzień roku stworzony z kapłańskiej troski. W końcu proste „błogosławię”, czy też uczyniony znak krzyża na czole ukochanej osoby, może uzdrawiać, chronić, uwalniać oraz wlewać w serce radość i pokój.

Człowiek pobłogosławiony to człowiek dotknięty przez samego Boga. Kapłańskie błogosławieństwo udzielane i przyjmowane z wiarą ma wielką moc. Naszym pragnieniem było to, aby mogło ono zagościć w każdym domu zarówno obserwujących nas osób, jak i tych, którzy jeszcze nie słyszeli o naszej społeczności.
Dlatego też zapraszamy Cię: wejdź w misję Teobańkologii i opowiedz o “Księdze błogosławieństw” tym, którzy potrzebują umocnienia. "Księgę błogosławieństw" i kalendarz z błogosławieństwami na 2023 r. znajdziesz tutaj: https://teowsparcie.pl

 

błogosławieństwo

Zobacz również

Po co tu jesteśmy?
Post o wdzięczności
Po co to wszystko?

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...